Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Çekim Yasası sizce ne demek, Çekim Yasası size neyi çağrıştırıyor?

Çekim Yasası terimi Sude tarafından tarihinde eklendi

 • Espoir–
  Espoir–

  aslında çekim yasası şudur,
  ne iseniz o’nu çekersiniz, neyi isterseniz değil..

 • Gamze Ozan
  Gamze Ozan

  Çekim yasası bence uzun zamandır mutfak dolabımın en üst rafındaki borcamın acaba birgün oradan tepeme düşermi saplantısı ile başlayıp sonrada geçtiğimiz cumartesi düşmesidir.Allah'tan kafam kırılmadı.

 • İlker Öksüz
  İlker Öksüz

  Dostum, eğer çekim yasasını çözdüysen dinamiklerini bizlerede açıklayabilir misin? Evet dediğin doğru,bence de kitaplarda açıklama ve dinamik net bir şekilde açıklanmıyor.

 • Yavuz Kerem
  Yavuz Kerem

  inanmamak için herşeyimi verirdim. ama 1,5 senedir çok ciddi bir şekilde uyguluyorum düşnüyorum hemen hemen tüm dinamik yöntemlerini çözdüm ve maalesef doğru... ve mükemmelliği pozitifliği kadar ürkütücü. bu yüzden ileri derecede obsesyon hastalığına yakalandım tedavi görmekteyim. yaptığımız en ufak bir harekette dahi çekim yasası işliyor bundan emin olun en iyi bildiğimniz en başarılı olduğunuz alanlarda bile o konu hakkında başarısız olabileceğiniz düşüncesi aklınızdan geçmediği için başarıyosunuz iyi olduğunuz ve sahibi olduğunuz şeyleri dert etmeyip sakin ve kararlılıkla yaklaşıp olmaması taktirinde telafi yöntemlerini arkanıza aldığınız için sahipsiniz. ve en ufak bir enerji ve düşünce kaybıyla herşeyinizi kaybedebilirsiniz. gerçekliğinden adım gibi eminim. yanlız daha iyi daha dinamik ele alınması gerekli herkezin kolay kavrayacağı türden yayınlar yok ortada. çoğu okurun okuyupta dalga geçmesi normaldir çoğu insanlar hala tabuları ve alışkanlıklarıyla yaşıyo. toplum olarak çok paranoyağız her çıkan akımda her çıkan düşünce ve fikirde birileri insanları zombileştirmek istiyo hristiyanlar müslümanları yemek istiyo din elden gidiyo emperyalizm geliyo gibi takıntıları dile getiriyoruz ama aslında kimsenin öyle bi derdi yok bu yasanın da bunula bi ilgisi yok. tüm dünya kendi hayatını yaşıyo.

 • Hülya Şengel
  Hülya Şengel

  allah ım sen bizi son aylarda yaşanan şu kitap kirliliğinden tez zamanda koru yarabbim. çekim yasası yla ilgili piyasada o kadar çok kitap war ki we bunlar bestseller listelerinin en tepelerinde, beynim bulanıyor artık. şu an piyasada adı 'çekim yasası' olan dört kitap war (hem de teki yerli basım) , konusu çekim yasası olan kaç kitap war bilinmez. hiç tartışılmaz ki bunların arasında en dehşet werici olanı da 'the secret'...