Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • ırak savaşı23.07.2006 - 12:24

  hepsi müslüman olan, yani 'ümmet' olan toplulukların, Emperyalist bir saldırı karşısında hiç bir direnç gösterememelerini anlatıyor bana. Millet olmanın değeri burada anlaşılıyor.Eğer bir Irak ulusu(milleti) olsaydı bu güruh, ABD batağa burnuna kadar batmış olurdu şimdi.
  Ama aşiret kültürünün, boş bir anlayışın sonu bu oluyor maalesef.

 • bermuda şeytan üçgeni23.07.2006 - 12:16

  hiçbir esrarengizliği ve korkulacak seyi yoktur. sırrı açığa çıkalı yıllar olmuştur, bilimsel deney ve gözlemlere göre bermuda seytan ücgeni diye bilinen yerde denizin tabanında yüksek miktarda metan gazı çıkışı bulunmaktadır, bu gaz su yüzüne vardığında baloncuklar çıkartır buda kaldırma kuvvetinin düşmesine dolayısıyla gemilerin batmasına neden olur. uçaklar içinde benzer durum geçerlidir, bu üçgenin hava sahasında yüksek miktarda yoğunluğu havadan farklı olan bu gazdan bulunur, buda uçak motorlarında soruna neden olur,hatta bazen patlamaya yol açar.bunun gibi birçok bilinmediği sanılan ve paranormal kılıf uydurulan olay vardır ki hepsi teker teker açığa çıkmaktadır.

 • fahişe23.07.2006 - 12:07

  Fahişe, bir iş kadınıdır. Bir ticaret yapar yani, malını yani bedenini satar.
  Diğer ticaret türlerinde malı satan mutluyken, fahişe çok mutsuzdur.
  Çünkü parayla onu satın alanlar, onu oraya atan, pis bir yaşama mahkum eden aynı türden canlılardır.Yani erkeklerdir.
  Ama o erkekler atmaya gelince, 'kadın namuslu olmalı, kadının ayağı altındadır cennet, kadın bir güldür' gibi içi boş yalanlarla uyuturlar kadınları.(tabi uyutabildiklerini)
  Ama iş gerçek yaşama gelince, o denilen, içi boş laflar unutulur ve yıkım başlar. Kendilerine inananların çoğunun sonu bataklıktır.
  Bu böyle hep devam edecek ne yazıkki, cinsel pazarlar artacak, kazanılan paralar arttıkça,dahada hırslanacak naamussuzlar. Ve körpe bedenler iğrenç isteklere, para karşılığı peşkeş çekilecekler:(((