Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • aşk17.06.2007 - 19:04

  başlangıcına etki eden iki taraftada sonradan eklenen donanımlar olduğu için saflıktan oldukça uzak olan bu olgu, bunlardan bazılarının eksilmesi, sekteye uğraması durumunda kolaylıkla temelinden sarsılabilmektedir.
  başlangıcından uzun zaman geçtikten sonra meydana gelen değişmelerin bazen içinde bulunulan duygulara etki etmemesi halinde bunlar ilahi örnekler olarak gösterilmektedir. oysa insanların maneviyat harikası olarak nitelendirdiği bu durum beynin geçen zaman içerisinde sinirler yoluyla algıladığı elektronların oluşturduğu yani tamamen maddi bir kavram olan alışkanlıktan kaynaklanmaktadır. kişiliğin ve gerçekçi kıyaslamalarda taraflardan birinin eksikliğinin bu durum üzerinde etkisi büyüktür. hoş vakit geçirip çevredeki duyulara hitab eden varlıkların daha büyük bir hazla algılanmasını sağlayan bu olguyu gerekli görmekle birlikte gerçekçi bir bakış açısıyla yaşanmasını savunuyor gerçeküstücü tavır ve davranışların, öncesinde yaşattığı sanılan büyük maneviyatın sonralarda getirdiği büyük ızdıraba dikkat çekip aşkın düşünerek yaşanılmasını öneriyorum.

 • hayat17.01.2006 - 14:24

  hala tam olarak çözmüş deilim we çözecegimide sanmıyorum ama taş gibi bi hatunla takılıp bok gibi para yemek olmadıgına eminim.anladıgım kadarıyla hayat olabildigince dolu wakit geçirmek,ugraş wermek we yapmakta oldugumuz işlerin hakkını werip programlı bi şekilde herşeyden zewk almak.. çalışmaktan,sevişmekten,kitap okumaktan,gezmekten, hepsini ömre sıgdırabilmek..

 • Hacettepeliler grup8404.01.2006 - 23:25

  kız arkadaşımın ayrıldıktan sonra sinsice yanıma gelip bişiler ima edercesine söledigi şarkının yaratıcıları :) sewdim ben o çocukları.. yolları açık ola..