Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • bermuda şeytan üçgeni28.08.2005 - 03:46

  Bermuda yumuşak kabuklu dünyamızın en ince kabuğa sahip okyanus dibine sahip kısmıdır. Okyanusun binlerce metre dibindeki bu ince kabuk çatlayarak milyonlarca ton lav tabakası okyanus suyu ile buluşur.
  Isının etkisi ile okyanus dibinde müthiş bir yanma meydana gelir ve olusan milyonlarca metre küp egzost gazı hızla okyanus yüzeyine çıkmak ister.
  Bu devasa egzost baloncuğu hızla su yüzeyine çıkarken, boşalttığı alana deniz yüzeyinden su akışı ve dolayısılığı ile inanılmaz bir girdap oluşturur.
  Bu sırada kilometrelerce açıktaki gemiler bile bu anafordan etkilenerek savrulabilir hatta küçük tekneler tamamen su tarafından emilerek, uzunca bir süre ve mesafe sonra tekrar bir hayalet gemi olarak su üstüne çıkar.
  Bu arada suyun yüzeyine çıkan henüz tam soğumamış bu egzost bulutu çok miktarda kükürt ve karbon curufu taşıyarak havada yükselecek, böylelikle tüm sonar-radar cihazlarının sapıtmasına neden olacak, bu hızlı yükseliş sırasında uçaklar için radarların çalışmaması kadar tehlikeli olan türbilansların oluşmasına neden olacaktır.
  İşte bu olayların yıl içersinde en sık yaşandığı iki nokta vardır.
  1 Bermuda takım adası
  2 Pubik bikini bölgesi (biz bayanlarda bulunur)
  Sonuç ta derinlikse derinlik, volkansa volkan, girdapsa en acımasızı...

 • üç şey25.08.2005 - 00:28

  Çoğu zaman seçenekler bu kadar cömertçe sunulmazlar insana.

 • asansör25.08.2005 - 00:27

  Keşke zamanda hareket edebilen bir asansör olsaydı...

 • oral seks25.08.2005 - 00:05

  ' Neyi - neyle ' tartışması bu konu için biraz gereksiz gibi. Ama doğalı nedir derseniz, seven iki kişi arasında kurallar ve sınırlar başkasının tekelinde olmamalı.

 • Bütün Dünya24.08.2005 - 23:55

  Hala takip ettiğim, eski tadı vermeyen ama hoş dergi.