Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • En cok kullandigim kelime..10.05.2005 - 18:26

  Sie! UZA... Bu'na bayiliyorum! ! !

 • sigara10.05.2005 - 18:15

  Sigara benim en büyük düsmanimdir! ! !
  Annem beni özleyip istanbul'a okudugum okula bir günlügüne beni görmeye gelmisti.O gün bütün gün annemin yaninda oldugum için bir tek sigara dahi içememistim. Saat 17:25'te annemi Konya'ya ugurlayacaktim.Otobüsün kalkmasina daha 5 dakika vardi ve benim basim bütün gün sigara içmedigimden dolayi çatliyordu.'Anne ben hemen bi WC'ye gidip geliyorum' dedim anneme. Hemen gittim bi sigara yakti arka taraflarda ve bende agri falan kalmamisti.Peron'a geri döndügümde otobüs hareket etmisti ve annem uzaktan bana el salliyordu.O esnada üzüldüm keske elini öpebilseydim annecigimin! ..
  Ertesi gün telefon aci aci çaldi.Arayan babamdi,bana annemin Konya'ya vardiktan 2 saat sonra kalp krizi geçirdiini ve o esnada vefat ettigini aglayarak anlatiyordu! ..Aman Allah'im dünyalar basima yikildi sandim istanbul'un sokaklarinda hem kosuyor hemde bagira çagira agliyordum! ..
  Ben bu hatayi nasil yaptim diye? Eskiden 5 dakika bile içmeyince basimi agritan sigara simdi 6 senedir yanima bile yaklasamiyor Arkadaslar 'SiGARA ÖLÜMCÜL TEK DÜSMANINIZDIR! '