Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Matt Damon sizce ne demek, Matt Damon size neyi çağrıştırıyor?

Matt Damon terimi Ayse Mutlu tarafından tarihinde eklendi

 • Nehir Ergülen
  Nehir Ergülen

  Can Dostum, Er,Ryan'ı Kurtarmak,Son Ültimatom, Elysium, Köstebek,İspiyoncu, Grimm Kardeşler,Kayıp Umutlar vs. filmlerde oynamış inanılmaz müthiş bir oyuncudur. Anlatılmaz izlenir.

 • Esin Karakuş
  Esin Karakuş

  ocean's 13 :)

 • Merve Padaleckı
  Merve Padaleckı

  çok yakışıklı ve tatlı bir aktör

 • Ayse Mutlu
  Ayse Mutlu

  8 Ekim 1970, Cambridge Amerika..

 • Onur Umut
  Onur Umut

  izlediğim en iyi matt damon performansı talented mr.ripley dekiydi kesinlikle.jude law la oynamıştı.harikaydı.bi de can dostum var tabi orda ki serseri karakteri cukı diye oturuvermiş.velhasıl değişik bi tipi var nereli bilmiyorum ama ingilize benziyo.o çilli ingilizler vardır ya...

 • Ayse Mutlu
  Ayse Mutlu

  Matthew Paige Damon

  Robin Williams -ve Ben Affleck- ile Can Dostum'da izledim ilk..yıl bindıokuzyüüüzz...doksan altı olmalı :)) küçüğüm o zamanlar..ama sinema delisiymişim..içinde bir de Robin Williams olunca tam seyirlik..

  Matt; 8 yaşından beri arkadaşı olan Ben'le yazmış senaryoyu..yanlış olmasın ben deil..Ben Affleck..Jennifer'in eski nişanlısı :))
  aslında acaip isterdim yerinde olmayı..zira senaryoyu 600 bin dolara sattılar ve bu dalda Oscar aldılar..kırışmışlardır fifti fifti..üzerine bir de filmde oynadılar..

  buarada filmde Minnie Driver'in karakterini birebir tanımış Matt..zamanında Harward'da ingilizce üzerine eğitim alırken kız arkadaşıymış..kız şu an doktor ve Metallica'nın bateristi Lars Ulrich ile evliymiş! ! -amma dedikodu yaptım ha-

  izlenesi diğer filmleri; Saving Private Ryan (1998) ,The Talented Mr. Ripley (1999) ve Ocean's Eleven (2001) ..

  Oceans's Eleven'in devam filminde Matt Damon var mı bilgim yok ama nasılsa yakında görürüz..