Mustafa Gerez Antoloji.com

belediye muhasebe müdürlüğüm oldu 4 yıl gazi işletme mezunuyum..sanat günümüz dünyasında arkeloji kadar gizem kazanmıştır..sanatçı ruhlu var olanla tezattır..,gerçek anlamda resim şiir ,roman ..,tiyotro yazıya dökülmemiştir..,Var olanların gündeme gelmemişlerin kıyası olamaz öyleyse elle vermeli kalpleri konuşturmalı ilkez bir sosyal aktiviteye üye oldum..Umarım sizlere bir omuzda benden gelir güzelkalpliler..,bizlerin sermayesi kalplerimizdeki mutluluk cümleleridir sıradan renksiz proğramsız kompütürlere renk vermek insani hekır olma arzusudur yazıda var demek 30 yıldır yazıyorum kitabımın halkalarını birleştiremedim..,tüm arkadaşlara saygı sunar birebirde kittlesel toplantılarda antoloji .com anlamlı ruh kazandırmakta bir damla sevgi yağmurum olursa ne mutlu bana..Şiirlere yorum yaparım,şiirlerim çehizim,yürek sandığıma,bay yorumcu))
..

Devamını Oku
 • Naime Özeren
  Naime Özeren 29.12.2014 - 15:00

  Değerli dost Mustafa bey..

  Tatlıdan çok acısıyla koca bir yılı geride bıraktık. Dilerim hepsi ömrümüzden bir yılı çalan 2014 de kalsın. Ülkemizde ve dünyada kan ve gözyaşı dursun. Silah sesleri sussun. Barış ve kardeşlik kalıcı olsun. Yeni yılda sağlık ve huzur daima sizin ve sevdiklerinizin, mut ...

 • Naime Özeren
  Naime Özeren 01.10.2014 - 23:10

  Değerli şiir dostum…

  Mübarek Kurban bayramınızı kutluyor, size ve sevdiklerinize; çocukluğunuzda giydiğiniz bayramlıkların mutluluğu, dönme dolapların heyecanı, ve bayram şekerlerinizin tadında bayramlar diliyorum. Sağlık ve huzurla, ulusça… Saygım, sevgimle… Nicelerine…

 • Naime Özeren
  Naime Özeren 13.06.2014 - 00:05

  Değerli arkadaşım,

  Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Saygı ve sevgimle...

Toplam 23 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • DERT ToPLAYICI

  Naime Özeren

  06.05.2014 - 15:49

  Şiir in okyanusu Şaire bencilik dünyasını yok eden, toplumsal, sosyal ve candan bir dünya anlayışı ile filozof ca muhteşem bir şiir ve şiir anlayışla koro eşliğinde dünya şair ve Şaire lerine ders vermiş. Bay yorumcu ))

 • Açtın Arayı

  Sevilay Çartık

  06.05.2014 - 15:37

  Her şiir bir deniz, bir manifesto olmalı, burda Şaire öz, işleyiş, renk açısında harika bir işleyişle şiiri yazarken. Düşünmeye, güzel duygulara davet eden yanlizligi tercih edip, vefasizlik dumanına meydan okuyan olgun bir şiir yazmış. Şiirin vefalı Şaire si Kutlarım. Bay yorumcu ;))

 • Okumadın Beni

  Fatma Ersöz

  29.03.2014 - 16:59

  Çok zarif , kutsal bir kalp , kalemi titrek şiirin kutsal kalpli Şaire si ismi yakışır. Bay yorumcu

Toplam 255 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR