Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Samsunspor26.10.2009 - 00:18

  Samsunspor için her türlü fedakarlığı yapan ama yakın çevresinin anlayamadığı gelmiş geçmiş en büyük başkan rahmetli sn hasbi menteşoğluna bize yaşattığı mutlluklar için geç de olsa teşekkür ediyorum..samsun mutlaka eski günlerine dönecektir..

 • Osman Yağmurdereli02.08.2008 - 17:55

  ailesinin başı sağolsun..yazık siyasete hiç girmeseydi..ölünün arkasından konuşulmaz ama sn yağmurdereli siyasetçi olarak toplumun gözününönünde bir insandı..yaşamı kısa zamanda zengin olmak isteyenler için, belki iyi bir örnek olabilir ama insanlığın ortak değerlerini yüceltmek adına olumsuzluklarla dolu bir örnek..Allah rahmet eylesin..

 • Hrant Dink12.11.2007 - 01:24

  yerde yatan yırtık ayakkabalı bir vatansever..çünkü bu ülke onunda vatanıydı..türk olmak başka etnik kökenden olanların yaşama hakkını elinden aldırmaz..yazık ..savunmasız hepimizin allahının(allah tektir diyoruz ya) yarattığı ve yaşama hakkı verdiği birinin canını almak hangi türklüğe sığar..yazık...çok yazık...yinede 'ne mutlu türküm diyene'diyebiliyorum çünkü bende türküm..

 • orhan pamuk08.11.2005 - 15:10

  iyi bir romancı ama ahlaklı değil..hikayelerindeki inandırıcılığı konuşmalarından daha fazla benim için....dinlemiyeceğim ama okumaya devam edeceğim...