Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • serbest kürsü09.03.2020 - 20:17

  Sevgim acıyor
  Yine sana dalıp gitmiş gözlerim.Senin gözlerin ise başkasını arar olmuş.Sevgimi sana nasıl gösteririm şaşmışım.Gerçi hoş senden bana gelen bir sevgi yok. "Seni seviyorum". Bu yüzden kendimden nefret ediyorum. Seni kıskanıyorum,seni kırmaktan korkuyorum, ama senin bana tam tersi davranman beni yordu.Bundan bir hayli hüzün duyuyorum.

  Benden niye kaçıyordu? Sana ters bir şey mi dedim,yaptım,kalbini mi kırdım?. Koşar adımlarla kaçıyorsun benden.Nefret ediyorum kendimden. Seni sevdiğim için ve yine kendimden nefret ediyorum "elimden gelmeyerek seni sevdiğim için." Kendime söz veriyorum, ama kahretsin ki o sözümü bile tutamıyorum.

  Ben hala seni seviyor olacağım,ve sevmeye de devam edeceğim. Koşul her ne olursa olsun kapım her zaman sana açık olacak. Ben yine düştüğünde de senin yanında olacağım. Koşul ne olursa olsun SENİ SEVİYOR OLACAĞIM.

  VE KENDİMDEN NEFRET EDİYOR OLCAĞIM ELİMDEN GELMEYEREK SENİ SEVDİĞİM İÇİN...

 • serbest kürsü17.09.2019 - 15:55

  Yol bitti,iş bitti,hayat bitti ne bekliyorsun ?Ölmeyi mi?ölmek için mi doğdun sen?Tek amacın bu muydu yani ? Boş boş yaşayıp, umutların,hayallerin peşinde koşmayıp, sevdiğine seni seviyorum demeyip, ölmek mi istiyorsun? Sana bir şey diyim mi? Sen zaten ölüsün.YAŞAYAN ÖLÜ.Nasil mi? Hani sen gibi kimseyle konuşmayıp,aynı sen gibi hayallerin,umutlarin peşinden koşmayıp, sevdiğine seni seviyorum diyememek.onun gidişini veya ölüşünü seyretmek,hakli olduğun halde ben haklıyım diyememek...Hadi kalk şimdi haykırma zamanı.Kalk kalk ve silkelen.Hangi durumdayın, hangi durumlara düştün bir bak bakki ne kadar,pişman olduğunu anla.Anla ki bir daha bu duruma düşme.Her üzüldüğünde bu anın gelsin aklına ki ders al.Hadi ne duruyorsun iş başına.
  UNUTMA YANINDA KIMSE KALMADI MI AYNANIN KARŞISINA GEÇ VE : SENİ SEVİYORUM DE??????