Kültür Sanat Edebiyat Şiir

bilanço sizce ne demek, bilanço size neyi çağrıştırıyor?

bilanço terimi Cem Nizamoglu tarafından tarihinde eklendi

 • Çağlar Ersoy
  Çağlar Ersoy

  fatura nedir unsurları nelerdir
  sevk irsaliyesi nedir unsurları nelerdir
  bilanço nedir
  gelir tablosu nedir

 • Nazlı Menşur
  Nazlı Menşur

  duran varlıklar
  dönen varlıklar
  öz kaynaklar
  sermaya
  uzun vadeli kısa vadeli borçlar vs...borç alaak eşitliği faln filan..sinir oluyorum ama bundan sonraki ilemlerin temeli oluyor...

 • Oguzcan Demir
  Oguzcan Demir

  ah sen ne hınzırsın nedir senden çektiğim ya seni çıkarmak için nelerle uğraşıyom sana ne dedim batma dimi
  bankalar 3 ayda bir bilanço çıkarmak zorundadır

 • Nilhan Cihan
  Nilhan Cihan

  bana bilanço demeyin.. muhasebeciyim..

 • Selin Sonsuz
  Selin Sonsuz

  İşletme mezunu olan ebeveynlerimin sıkça kullandıkları ama benim asla anlayamamış olduğum kelime...

 • Cem Nizamoglu
  Cem Nizamoglu

  Irak Savaşı'nın 22 günlük bilançosu (Saddam'ı Yok Etmek İçin buz dağının görünen kısmı)

  ABD ve İngiltere'nin Irak'a yönelik başlattığı saldırıda 22. güne girildi. Pentagon, şimdiye kadar 101 Amerikan askerinin öldüğünü,7 askerin esir alındığını ve 11 askerinin de kayıp olduğunu bildirdi.

  ABD ve İngiltere'nin Irak'a yönelik başlattığı saldırıda 22. güne girilirken Amerikan Savunma Bakanlığı Pentagon, şimdiye kadar 101 Amerikan askerinin öldüğünü,7 askerin esir alındığını ve 11 askerinin de kayıp olduğunu bildirdi.

  Kayıplar: Pentagon'a göre savaşta şimdiye kadar 101 Amerikan askeri öldü,7 asker esir alındı,11 asker ise kayıp. İngiliz askerlerinden ölenlerin sayısıysa 30.

  Asker sayıları: Bölgede,255 bini Amerikan,45 bini İngiliz,2 bini Avustralyalı,400'ü Çek ve Slovak ve 200'ü Polonyalı olmak üzene 300 binin üzerinde müttefik askeri bulunuyor.100 bin askerse yolda.

  Irak'ın kayıpları: Ne Iraklılar ne de müttefikler Irak askeri kayıpları konusunda bilgi vermediler. Irak, en az 600 sivilin öldüğünü,4 binden fazla sivilin yaralandığını bildirdi.

  Irak'a atılan bombalar: Savaş uçakları 30 binden fazla sorti yaptı. Irak topraklarına yaklaşık 20 bin parça mühimmat atıldı.

  Iraklı savaş esirleri: Pentagon, dün itibarıyla elinde 7300 savaş esiri bulunduğunu açıkladı. İngiltere ise salı günü elinde 6500 esir bulunduğunu bildirdi. Tıbbi bakım altında 236 esir bulunuyor. Ümmü Kasr'da 24 bin kişilik esir kampı inşa ediliyor.

  Gazeteci kayıpları: 10 gazeteci çarpışmalarda, biri kazada, biri hastalıktan öldü.2 gazeteci ise kayıp. ABD ordusu,700 kadar gazetecinin müttefik birliklerinin yanında görev yaptığını bildiriyor.

  Müttefiklerin kontrolündeki ya da müttefiklerin kuşattığı bölgeler: Bağdat'ta Raşid askeri havaalanı, Bağdat dışındaki uluslararası havalimanı, Bağdat'ın güneydoğusu ve güneybatısı, Musul, Tikrit, Ümmü Kasr, Safvan, Numaniye, Rumeyle, Hindiye, Nasıriye, Samava, Necef, Divaniye, Zübeydiye ve Kut.
  (aa)