Aşk Diye Bir Şey Yok Şiiri - Gökhan Tgb

Gökhan Tgb
24

ŞİİR


1

TAKİPÇİ

Aşk Diye Bir Şey Yok

Formüllerle kanıtlanmış ,deneylerle ispatlanmış ,gözlemlerle öğrenilmiş ,aşk diye bir şey yok .Beyinlerden fırtınalar sokup almış ,kalplerde alabora olmuş ,gözlerde yanıp kül olmuş ,aşk diye bir şey yok.Everes'in tepesinde kalmış ,bulutların arasında süzülüp durmuş , kara delikler çekip bitirmiş ,aşk diye bir şey yok.Yıldızların parıltısı arasin da görülememiş .gezegenler kendi etrafında döndürmüş ,uyduların bile uydusu olmuş Aşk diye bir şey yok.
Magmanin derinlerine çekilmiş .Çekirdekle bütünleşi vermiş .kütlesi artmış ama hacmi azalmış ,aşk diye bir şey yok .Yüreklerden düşürülmüş.ayakların altında ezilmiş .ihanetlere konu olmuş .aşk diye bir şey yok

Gökhan Tgb
Kayıt Tarihi : 15.12.2017 21:17:00
Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Şiiri Değerlendir
Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.
 • Zeylin Zabel Siran
  Zeylin Zabel Siran

  Kütlesi artmış hacmi azalmış..
  Hmm..mmm..
  Hacmi değişebilen pistonlu kaba gaz pompalayıp pistonu kabı daraltacak şekilde iterseniz ancak o zaman kütlesini arttırdığınız maddenin hacmi azalabilir.. bu durumda da kaçmanızı tavsiye ederim zira patlaması yakındır:)) gazlar şakaya gelmez..

  Aşk diye bir şey yoksa eğer, hacim ve kütleden bahsedemeyiz.. hoş.. aşk varsa da hacim ve kütleden bahsedemeyiz:)) çünkü aşk madde değildir..

  Beyin tarafından salgılanan ve aşık olmayı sağlayan hormonların hacmi ve kütlesi vardır, ama o maddeler gaz olmadığından kütlesini arttırırken hacmini azaltmanız söz konusu değildir..

  Sonuç: otur sıfır:)))  Cevap Yaz

TÜM YORUMLAR (1)

Gökhan Tgb