Yunus Baba Antoloji.com

Kendimizi tanırsak umut var. İçimizde bir yerlerde umut saklıdır. Gizli bir hazineyi gün yüzüne çıkarır gibi umudu gün yüzüne çıkarmalıyız. Eğer kendimizi tanımazsak umut bizde tükenmiştir. Yine de umut vardır. Umut, dünyayı ve evreni kuşatır. Açıköğretim İktisat bölümü mezunuyum.

Granada Kitap'tan üçüncü şiir kitabım "Ateşte Yanan Güller" şu anda www.kitapyurdu.com; www.kitapavrupa.com; www.emekkitap.com; www.kitapsec.com; www.babil.com; www.sozcukitabevi.com; www.odakitap.com; www.kibo.com.tr; www.nobelkitap.com; www.n11.com; www.okuyanboga.com; www.bkmkitap.com; www.kidega.com; www.eganba.com; www.kitapstore.com; www.kitapdenizi.com; www.atlaskitap.com; www.kitapaloku.com; www.ekinyayinevi.com; www.eflatunkitap.com; www.nezih.com.tr; www.kitapsahaf.net; www.arkadas.com.tr; www.besirkitabevi.com.tr www.dr.com.tr; www.idefix.com; www.kitap365.com; www.kitapambari.com; www.perpakitap.com; www.hepsiburada.com; www.eren.com.tr; www.kitapzen.com; www.kitapkoala.com; www.kitapstore.com; www.kitapburada.com; www.kitapbulut.com; www.kitapambari.com; www.www.gittigidiyor.com; www.tele1kitap.com; www.amazon.com.tr internet sitelerinde satışa sunuldu.
Şiir kitabım şu anda Eskişehir'de, Ankara'da, İstanbul'da, Bursa, Isparta'da illerindedir. Almanya'nın Köln şehrindedir.
"Ateşte Yanan Güller" isimli şiir kitabım en uygun olarak www.kitapsec.com internet adresinde fiyatı:14.70 Tl'dir. Kargo ücretsizdir.
Destekleriniz ve ilginiz için teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.
siirefsanesi.blogspot.com adresine yorumlarınızı bekliyorum.
..

Devamını Oku
 • İbrahim Bozkurt
  İbrahim Bozkurt 05.01.2019 - 08:10

  Yunus bey;çok güzel şiirleriniz başarılar diliyorum.
  Daha iyi çalışmaların altına imza atacağınıza inanıyorum.

  Not:Kendime gelince, amatörce çalışmalarımı yazdım ve yazmaya çalışıyorum.Her şair arkadaşımın yapıcı yorumlarını öğrenmek isterim.Saygılar, selamlar

  ...

 • Enes Başaran
  Enes Başaran 04.01.2019 - 10:39

  Teşekkür ederim sağolun

 • Tugay Doğan
  Tugay Doğan 31.12.2018 - 10:55

  gercekten cok guzel sıırler yamıssınız tebrık ederım

Toplam 3 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 7 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR