Mahmut Mücahit Özdemir Adlı Antoloji.com Üyes ...

 • Mahyam

  Neriman Keten

  11.10.2018 - 21:30

  Duygu ve ahengiyle,akıcılığıyla kendisini zevkle okutturan aşka hasrete dair güzel bir şiirdi..Emeğinizi canı gönülden kutluyorum Neriman hanım..Nicelerine inşallah..

  Selam ve saygılarımla..

 • Emeğine yüreğine sağlık Talat arkadaşım..Okunması hoş bir şiirdi..


  SelAMLAR..SEVGİLER..

 • 3. Kapı

  Hülya Gülmüş

  02.10.2018 - 12:19

  Üçüncü kapınızın hep açık olması dileklerimle..Duygusu,anlatımı,konusu çok güzel şiirinizi ve değerli şahsınızı canı gönülden kutluyorum Hülya hanım..


  Selamlar..saygılar..

 • Meğer

  Hülya Gülmüş

  02.10.2018 - 12:17

  Kısa ama öz..Hayata dair çok şey anlatan duygu yüklü güzel bir şiir..Kaleminize yüreğinize sağlık Hülya hanım..Kutluyorum..


  Sağlıcakla kalın..

 • Pembe Kurdele

  Fulya Aras Koca

  01.10.2018 - 20:27


  Büyük bir emeğin ürünü olduğunu gerek edebi motiflerin yerli yerinde özenle seçilerek kullanılmasıyla,gerekse emek verip göz nuru dökerek oldukca seçici davranılarak,anlatılmak istenen olayı yaşarcasına konsantre olup duygusyla yuğurarak öylesine bir şiirin altına imzasını atmışkı değerli şairemiz ...

 • Vatan,ım

  Zeynep Kırmızı

  01.10.2018 - 15:24

  Vatanından uzakta yıllarını gurbet ellerde geçiren,vatan hasreti ile yanıp tutuşan bir gurbetci olarak her dizesinde binbir anlam barındıran bu duygu yüklü şiiri okuyupta duygulanmamam ne mümkün..Bu güzel şiiri okuyan herkes gibi ben de okudukca hüzünlendim,dalıp dalıp gittim hayaliyle yaşadığım me ...

 • Tek dostum

  Nadire Gülçiçek

  27.09.2018 - 07:40

  Duygusunu olanca gerçekliğiyle yüreğimde hissettiğim kullanılan o sade dili,edebi motiflerin çekiciliğiyle şiire yaptığı olumlu katkılarıyla,aşka yalnızlığa vurgu yapan okunması hoş çok güzel bir şiir çıkmış ortaya..Kaleminize yüreğinize sağlık Nadire hanım..Canı gönülden kutluyorum..

  Selam ve sa ...

 • Avşa

  Necati Kuruca

  24.09.2018 - 22:51

  Her yer üzüm bağları
  Hep zeytin ağaçları,
  Muhteşemdir koyları
  Avşa benim cennetim.

  Güzelliğin adresi
  Büyülüyor herkesi,
  Marmaranın incisi
  Avşa benim cennetim..............//Çok merak ettiğim halde göremediğim Avşa'yı sayenizde görmüş kadar oldum..Her dörtlüğünde ayrı bir güzelliğini dile ge ...

 • Buram buram hasret tüten duygu yüklü,övgülere layık güzel şiirinizi ve değerli şahsınızı canı gönülden kutluyorum Serpil hanım...Tez elden yavrunuza kavuşabilmeniz dileğiyle..Sağlıcakla kalın


  Selam ve saygılarımla

 • Rüya Gibi

  İbrahim Kavas

  24.09.2018 - 13:45

  Tekrar bu güzel şiirdeyim..!


  Duygusu içimi ürpertecek kadar yüreğime işleyen,oldukca içten yaşanırcasına yazılmış,ard ardına defalarca okumaktan kendimi alamadığım,imrenip fez aldığım mükemmel ötesi çok güzel bir şirdi..
  Değerli İbrahim hocamı gönülden kutluyor,selam ve saygılarımı iletiyorum..

 • Kulağa çok hoş gelen ses tınısı,ahenk ve aşka hasrete dair konusuyla,türkü tadında, okunması son derece keyifli güzel bir şiirdi okuduğum..Kaleminize yüreğinize sağlık Zeynep hanım canı gönülden kutluyorum..

  Selamlar..saygılar..

 • Sevgisini dilediği gibi yarine anlatamayan bir dilin çaresizliğine dem vuran duygu,kurgu ve ahengiyle,edebi motiflerinin güzelliğiyle övgülere şayan çok güzel bir şiir okudum kaleminize yüreğinize sağlık değerli Tahsin bey Üstadım..Canı gönülden kutluyorum..

  Selam ve saygılarımla..

 • Düşmana Ne Hacet 23.09.2018 10:42
  İki yıl öncesinde yazılmış bir şiirin konusu bugün hala gündemini koruyorsa vay halimize bizim..Duygularımın tercumanı,her yönüyle övgülere layık duygu yüklü güzel şiirinizi ve değerli şahsınızı canı gönülden kutluyorum değerli Muammer bey Üstadım..Selam ve saygıl ...

 • Bu övgülerin en güzeline layık değerli yorum,FULYA ARAS KOCA tarafından yazılmıştır.Değerli şahsına verdiği emekler için,sıra dışı, bu son derece anlamlı yoruma ayırdığı kıymetli zamanı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..
  .
  .
  FULYA ARAS KOCA YORUMU
  -----------------------------------------
  . ...

 • Aşka hasrete dair her yönüyle takdire şayan,türkü tadındaki kurgusu,ahengi ve kulakta bıraktığı o güzelim ses tınısıyla severek okuduğum güzel şiirinizi ve değerli şahsınızı canı gönülden kutluyorum Zeynep hanım..


  Selam ve saygılarımla..

 • Gidenin ardından yüzlerde beliren o buruk tebessüme vurgu yapan okunması hoş hüzünlü bir şiirdi..Başarınızı canı gönülden kutluyorum..Selam ve saygılarımla..Nicelerine inşallah..

 • Eylül

  Ayhan Özdem

  18.09.2018 - 11:07

  Eylül ayının o kendine özgü ayrıcalıklı atmosferini sevgi ve özlemli duygularıyla harmanlayan,okunması oldukca etkileyici övgülere şayan güzel bir şiirdi..Kaleminizi ve duygu yüklü sevecen yüreğinizi canı gönülden kutluyorum..Selam ve saygılarımla..

 • Şu anda içinde ülke olarak bulunduğumuz karmaşık durumu,haksız kazanç sağlayan rantcılardan tutun da,adalet mekanizmasının iflas edişini,alım gücünün gün be gün dibe çöküşünü çok anlamlı güzel bir dille dile getiren okunması oldukca etkileyici anlam yüklü bir şiirdi..Emeğinizi ve duyarlı yüreğinizi ...

 • Şu Dünya dediğimiz alemde yaşadığımız her anın sadece ve sadece tıpkı rüyalar gibi suni olduğunu,gerçek diye adlandırsakta normalde yaşantımızda gerçeğe hiç bir şekilde yer olamayıcağını çok güzel bir dil ve kurguyla dile getiren,duygusunu yüreğimde hissettiğim anlam yüklü şiirinizi ve değerli şahsı ...

 • Rüya Gibi

  İbrahim Kavas

  17.09.2018 - 10:37

  Duygusunu tüm içtenliğiyle yüreğimde hissettiğim,gerek yerli yerinde kullanılan edebi motiflerin şiire verdiği o sıra dışı güzellikteki akustiği,gerekse çok sade,tertemiz bir dil ve uslup kullanılarak duygusunun okuyucusuna en kısa yoldan akıcılığı,şiire bam başka bir ivme kazandırmış..Değerli İbrah ...

 • Yar eden aşkıyla ona köz olsan
  Yolunda gitmeye canda tez olsan
  Dilinde her daim tatlı söz olsan
  Elvan çiçeklerden bal eder seni

  Dalarsan gaflete, düşersin dara
  Gurbette doğruyu, güzeli ara
  Sılada erersin sonsuz bahara
  Firdevs makamında kul eder seni …...........//Her okıuyan okuyucunun mutl ...

 • Hece şiirinin bütün güzelliklerini nüvesinde barındıran,konusunu özenle seçilmiş edebi motiflerle süsleyerek dizelere tadına duyulmayacak bir lezzet kazandıran bu hünerli mahir kalemi canı gönülden kutluyor,daha nice güzelliklere inşallah diyorum..


  Selam ve saygılarımla..

 • İçerdiği anlamıyla,duygu ve edebi motiflerinin zenginliğiyle kendisini zevkle okutturan,okurken de ölümün o donuk yüzüyle yüzleştiren övgülere şayan güzel bir şiirdi..Kaleminize yüreğinize sağlık Canı gönülden kutluyorum..


  Selam ve saygılarımla..

 • Kahır Mektubu

  İbrahim Kavas

  14.08.2018 - 16:20

  Hüznünü en küçük hecesinde bile okuyanına hissettirp, o kasvetli atmosferi yaşatabilen,yaşanırcasına içten duygularla kaleme alınmış,okunması oldukca etkileyici hüzün yüklü güzel bir şiirdi..Kaleminize yüreğinize sağlık İbrahim hocam,canı gönülden kutluyorum..


  Selam ve saygılarımla.

Toplam 3431 mesaj bulundu