Alp Aldatmaz Antoloji.com

Türk Milliyetçisiyim.
27 Aralık 1977 tarihinde Hollanda'nın Amsterdam kentinde doğdum.
Halen Hollanda'da yaşıyorum.

 • Yavuz Tunalı
  Yavuz Tunalı 27.12.2015 - 16:18

  Değerli kardeşim; n başta sağlık olmak üzere başarılı ve mutlu uzun bir ömür diliyorum sana. Ad günün kutlu olsun. Uzun bir süredir siteden uzaksın. Umarım bir sağlık problemin ya da içtimai bir sıkıntın yoktur. Her şey gönlünce olsun. Selam ve saygı ile.

 • Şakir Atlı
  Şakir Atlı 07.12.2015 - 07:15

  Bu sayfanın sahibini çok sevdim. Sevme nedenim,kendisinde şair ışığı olduğu için değil sadece. Şiirlere yazdığı yorumları inceledim de, ağabey diye hitap ettiği yakın dostlarının bile eleştirilmesi gereken şiirlerini eleştirdiğini gördüm. Ve kendi kendime dedim ki, 'Deli Şakir, köyün tek delisi sen ...

 • Şakir Atlı
  Şakir Atlı 03.12.2015 - 08:08

  Sayın Aldatmaz,
  Sayfama bıraktığınız notunuz için öncelikle çok teşekkür ederim. Elbette şiirlerinize bakacak ve ne gerekiyorsa onları yazacağım. Henüz şiirlerinize bakmadım. Bu notu tamamlar tamamlamaz son eklediğiniz şiire bakacağım. Zaman buldukça da diğer şiirlerinizi de gözden geçireceğime emi ...

Toplam 11 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Fenası Çıktın..

  Halil İbrahim Alboğa

  20.02.2017 - 01:34

  Siirin mesaji net, teknik güzel fakat 2 defa farkli kitalarda 'dediler' kullanilmis ve okurken kulaga hos gelmiyor, besinci kitadaki ikinci defa kullanilan 'dediler'i okurken, okurun akli bir önceki 'dediler'de kaliyor acaba ayni kitayi mi ikinci defa okuyorum diye.

 • Ruh ve Beden Vuslatı

  Alp Aldatmaz

  28.12.2015 - 23:32

  Antoloji.com bana en büyük iyiligi yapti. Bir siirim günün siiri seçilene kadar, az dostum oldugunu biliyordum, sadece ne kadar az oldugunu bilmiyordum.
  Antoloji.com seçkisine beni isteyerek veya istemeyerek aydinlattigi için tesekkür ederim.

  Saygilarimla,

 • Mezar taşı

  Arap Kurt

  08.12.2015 - 18:48

  Siirin ismi Mezar Tasi olsa da, sanki Orkun Abideleri vurgulanmis gibi bir his aldim, neden bilmiyorum. Dogrusunu tabiki yazan bilir. Kutluyorum siir güzeldi.

Toplam 239 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • erguvan

  20.02.2017 - 01:58

  Erguvan malesef antoloji'de yeni bir mana kazandi.
  Antoloji.com'un her firsatta birbirini tebrik eden, gole giden yolda futbolcu paslasmalari gibi sen beni sevki bende seni seveyim, sen beni takip et ben de seni edeyim'cilerin, birkaç senedir siirlere yerli yersiz koyduklari bir kelimedir. Erguvan'in yaratildigi yüzbinlerce sene isminin anilmadigi kadar, son birkaç senede antoloji.com sairlerinin siirlerinde anilmasini
  melodram bir komedi olarak algiliyorum. Erguvan nedir sorusunun cevabi, malesef siir yazmasini bilmeyen ve çeyrek romantik olan sevgi pitirciklarinin siirde kullandigi bir araçtir.

 • serbest kürsü

  15.12.2015 - 20:37

  Siirime 1 puan veren, bu tesekkür yorumuma begenmedimi isaretleyen hangi kiskanç :)))
  Çatla da patla:P

 • serbest kürsü

  15.12.2015 - 19:37

  Hz.Seçki Kurulu'nu tebrik ediyorum, ilk defa bir siirimi günün siiri olarak seçtikleri için.

Toplam 48 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR