Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • serdar tuncer29.10.2007 - 04:59

  Kendini şair ve yazar zanneden ama henüz bir icraatını göremediğimiz biri. Ha evet bir kitap yazmıştı yok yok yazmamıştı derlemişti ama 'Yazan: Serdar Tuncer' yazdırmıştı kitabına. Orada 'Selden ADAM kurtaran ADAM! ! ' diye bir hikaye var. Sanırım o hikayede kendisini anlatıyor.. Yanılıyor muyum? ?

  Pek derin derwish. İlk mesajında söylediğiyle amel etmeyenle ilgili bir şeyler söylemişsin. Polemik yok demişsin, ama hızını alamamış yeni bir mesaj yazmışsın. Kendini şair ve yazar zanneden demişsin. İcraatını göremedik demişsin. Bir kitap yazmış demişsin. Senin icraattan anladığın nedir, nasıl bir icraat görmek istedin de göremedin bilmiyorum.

  Ama kendini şair zannediyor dediğin kişinin bir şiir kitabı var. Ve senin elli yıl uğraşsan yazamayacağın şiirleri var (nerden anladın dersen, üslubundan. Eeee insanları tanımak bir sanha mahsus değil. Bak ben de tanıyorum hemen.) Bir değil üç kitabı var.

  Belli ki bi sıkıntın var Serdar Tuncer'den yana, kişisel bir problemin var ya da. Derdin her neyse onları burda bu şekilde ifade etmen ancak bize senin hakkında fikir verir. Senin nasıl biri olduğunu gösterir. Zira Serdar Tuncer'i zaten tanıyoruz.

 • ahmet altan24.04.2005 - 19:40

  Bülent Akyürek'in 'kadınlar üzerine Ahmet Abi'nin gözünden kaçanlar' isimli kitabıyla karizması yerle bir olan biri. haybeden yazar :)