Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • jigolo30.07.2009 - 22:16

  Jigolo çağımızda duygusallıktan öte tatminlerini kısa vadede gerçekleştimrek isteyen 23-50 yaş arası bayanların tercih ettiği kişilere denir... Bu kişler normalde herkesin gündelik yaşadığı cinsellikten öte daha az kadınla beraber ama işi gereği bunun hizmet bedelini talep eden kişlerdir... herkesin bildiği gibi teyzelere gitmezler.. durumu hali vakti yerind eolup rutin düzenini bozmadan kısa vadede deşifre olmadan tatmin arayan gruplara hizmet verir.Tüm yorumları okudum bu konu hakkınd abilgi sahibi bile olanyok. Jigolo kelimesi fransızcadan gelir ve dans salonlarında bayanlara eşlik eden jigol lere denir. Bayanlar duygusallığı rafa kaldırdıkları veya düzenlerine birinin müdahil olmasını istemedikleri dönem... ve gece hayatına renk katmak istedikleri anda bir jigoloya ihtiyaç duyarlar...
  ilişkiler cinsellik ve yatakla sonuçlanırken bu işin sadece adıbellidir.

  Mecburiyet yoktur jigololar istediklerinle olup istediklerini red etme hakkına sahiptir kisme zorla bir teyzeye gitmez. Strip party lere bekarlığa veda party leri 24-29 yaş grupları favorilerinde bu jigoloları kullanmayı sever... eskortluk hizmeti bu anlamda sadece cinsel olarak dşünülmemeli.. davetler.. partyler sohbet arkadaşlığıda mevcut olduğu gibi çiftlerinde yoğun olarak sohbete ihtiyaç duyduğu bir konumdur JİGOLOluk. Karalamaya çalışan arkadaşlar eminmiki bized ebaşvurmuşlardır günde 100 lerce jigolo olmak istiyorum başvurusu bize ulaşırken hizmet isteyen bayanların yaşı 22-41 arasındadır buda yaş ortalamaların neden bunları tercih ettiğini gösterir.

  bir şey talep gömrüyorsa emin olunki artı bir tarafıvardır.

  Bir çok erkek bayan arkadaşınla çıkıpta bayana hesap ödetirken kötü olmuyor ama adın koymuş hizmetinin bedelini isteyen erkek neden kötü oluyor anlamadım? ?

  Bişeyin adını koymadan çıkarcılık yapanlar biraz aynaya baksın ve kişilikleri hakkında dşünsünler..

  Bizler sıradan olmadığımız gibi artı kattığımız çok şey var diye söylemler boşa değildir...

  Karalamadan bir düşünün ve şundan herkes emin olsun...

  TALEP OLMAZSA BİZ.....OLMAZDIK.
  TALEP OLMAZSA BUKADAR BAŞVURU OLMAZDI...
  BİZ YANLIŞ BİŞEY YAPMIYOURUZ.. KİMSENİNDE ZORLA PARASINI ALMIYORUZ.

  ERKEKLERİN NEDEN OLGUN KADIN SEÇTİĞİNİ BİR DÜŞÜNÜN HEPSİ AYNI ŞEYİN PEŞİNDE...

  GEMNÇ KIZLARINDA NDEN TECRÜBE ALDIĞINI AYRICA DÜŞNMENİZİ İSTERİM