Mustafa Şimşek Antoloji.com

Yine seni düşüneceğim …
Senin beni duymayacağını ,senin beni hiçbir zaman görmeyeceğini bilerek,seni hiç tanımadan,seni hiç unutmayacağımı ve yüreğimin sahibi olduğunu bilerek seni düşüneceğim.
Bir karabuluttan tepe taklak yere düşen yağmur tanelerine ,yıldırım hızıyla delip geçen bakışlarına, bir tayfun ihanetinde yaprakları savrulan ve affetse bile kırılmış dallarını kor ateşlere veren badem ağaçlarına sırdaş olacağım.Kızıl bir rüya içerisinde kıvrıla kıvrıla seni düşüneceğim.Bakışlarımda oluşan ışıkların hüzmesinden akan aydınlıkları değil,bilmem kaç kat bodrum altlarında yüreklerine nemli hayaller dolan ,öksürdükçe karalar kusan aşk tutkunu kölelerle birlikte seni düşüneceğim .Ben seni ;seni yetiştirmek için tohum olup topraklara gömdüğüm ve kendi kendimi çürüterek seni oluşturduğum melankolik duygular gibi sevdim.Bu sevginin savrulan külleri arasında ,bir çığlığın gönüllerde yansıması , unutulmuşlara inat,mermi gibi saplanışı ve bir yerimden akan kan damlasının yerlere gömülüşünü seyrederek seni düşüneceğim.. Çirkin kız ; Ben seni , Anadolu’nun tam ortasında ;Çirkinliğini nakış nakış körpe duygulara serpiştirişindeki nazlı bakışlarında sevdim ve bu sevgiyle hep seni düşüneceğim..
Bir kuşun rüzgara karşı kanat çırpınışı , kayaların arasından yırtınarak çıkan bir karanfilin acısı,bilmem kaç ton ağırlığında demire karşı elinde ki sapanıyla fırlattığı taşın verdiği acı neyse , benim de seni düşünmem ve seni sevmem odur Çirkin kız…Ben seni ,Bilal’in siyahi derisindeki lekeler gibi,ben seni Süleyman’ın bahçesinde yavuklusuna aşk ilan eden serçe ,Nemrut’un mancınıklarıyla fırlatılışında yere düşerken bile gülümseyen İbrahim’in tebessümü kadar ,velhasıl ;ben seni ben gibi sevdim..Ben gibi yine seni düşüneceğim..
Yine seni düşüneceğim..
Senin beni duymayacağını,senin beni avuçlarına almayacağını bilerek seni düşüneceğim.Ben seni yavru ceylanın pınara su içmeye inerken , hayalinde acaba kurt var mıdır korkusuna benzer korkuyla , ben seni ellerimde ki nasırların çiziklerinde oluşan çirkinliğin silueti gibi sevdim.
Yine seni düşüneceğim..
..

Devamını Oku
 • Emine Tokgöz
  Emine Tokgöz 12.01.2014 - 16:32

  Dua ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

 • Bülent Baysal
  Bülent Baysal 30.12.2013 - 12:53

  Yeni bir yılın Bukre zamanı, zaman yarına beş var...
  Yarınların hanelerinizde mutluluklara güzelliklere gebe olduğu günler olması dilek ve temennilerimle... 2014 huzur ve barış dolu bir yıl olsun. Ülkeme, Ulusuma ve siz dostuma... Selam ve Saygılarımla.

 • Emine Tokgöz
  Emine Tokgöz 29.12.2013 - 14:40

  Bitirdiğimiz yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım Yeni Yıl size, tüm insanlığa, ülkemize daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla barış, daha fazla mutluluk getirir. Bu dileklerle tüm dostlarımın ve sizin yeni yılını kutluyorum Sevdikleriniz ve sevenlerinizle Mutlu Senel ...

Toplam 10 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 104 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR