Mustafa Kaya Antoloji.com

...elazığlı olup ilk orta lise fakülte hayatım ankara da geçti ankarada ki hatıralarımı bırakıp 2000 yılında istanbul a geldim...kitap..kitap..kitap okumak....bu şehri denizi yosunu martıları havayı suyu insan olan insanı sevmekten başka bir derdim yok..şiir yazmak biricik sırlarım yoldaşım sevgim...okur yazar olmanın hakkını vermeye çalışıyorum ..
Gözlerim gülmez benim

gülmeyen gözlerim var benim
dışarıda yağmur gibi dinmeyen
bir hayal olacak sevinmek
güz serinlikleri dolacak belki
..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 21.11.2019 - 20:58

  Sayın Mustafa Kaya

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN **

  * Antoloji Gruplar Üyeleri * Antoloji Yetkili Şairleri *

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 21.11.2018 - 21:59

  Gruplar arkadaşımız Sn. Mustafa Kaya

  < DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >

  * Antoloji Yetkili Şairleri - Antoloji Gruplar Üyeleri *

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 21.11.2017 - 22:04

  Gruplar arkadaşımız Sn. Mustafa Kaya

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  * Antoloji Sitesi Yetkili Şairler Grubu *
  * Antoloji.Com Gruplar Kurucu Ve Yöneticileri *

Toplam 52 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Huzuruna İhtiyacım Var

  Nermin Seyratlı

  29.04.2016 - 19:46

  ..sevmek böyle güzel bir duygu , öylesine taşkın ve harika , ah ne oluyor da sonra aynı kalmıyor , inanılmaz bir dehşet , yaman bir hasım oluyor taraflara nefrete dönüşüyor anlaşılmaz şekilde ,bitmeyen aşklar için yazılan şiirin sahibi Nermin hanımı anlatımından dolayı tebrikler ,

 • Yürüyelim

  Habibe Sevinç

  29.04.2016 - 14:44

  ...birlikteliği anlamlı kılan yollar , yürümeyi bilenler için kısadır onca uzunluklar ...tebrikler sade , duru , içten , yalın bir şiirce ..

 • Gel Bul Beni

  Nermin Seyratlı

  21.04.2016 - 19:19

  ...kalabalıklarda yalnızlıkları yaşayanların çığlığıdır belki , beklenen yolcusu gelmeyen insan hikayelerine rastladım iskelelerde ben bu şehirde..bir derdi sunuyor şiir , Nermin hanıma tebrikler ..

Toplam 72 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • mürşid

  18.04.2013 - 08:45

  ..işte bütün mesele de bu ya! ! ,şeytan,huzurdan kovulduğunda '..senin doğru olan yolunun üzerine oturacağım ve sana yönelen kullarını yoldan çıkaracağım diyor..',öyle örnekleri var ki mürşid piyasasının gel de çık içinden.En doğrusu,mürşid olarak Allah'ın kitabını ve sahih olan Rasülünün sünnetini tanımaktır.İslam,insanın kula kul olmasını engellemek için vardır,mürşid diye takılıp kalınan insanların Mekke müşriklerin yaptıklarından farkı ne! ! .onlar putları için bize şefaatçi olacak zannı ile yaşarken,insanların mürşid diye kapıldıkları için de bize şefaatçi olacak diyorlar,oysa Allah kendisine çağırıyor,bize şah damarından daha yakın olan Rabb'imiz kitabının tüm sahifelerinde kendisine çağırırken ne oluyor da mürşid diye bir insandan istemek ve ihtiyaç arzetmek yarışına giriyoruz..

 • elif şafak

  22.10.2007 - 11:36

  ..elif şafak okumak istediğim ve son yıllarda ülkemizin kendi coğrafyasına atmosfer ve değerlerine bağlı gerçekten bu iklimin insanını iyi tanıyan onun dilini en güzel aktaran duyarlı-bilinçli-seçkin bir romancımızdır..özellikle kullandığı dil ve öncesini inkar zavallılığına düşmeyen mütefekkir aydın bir yazar-romancı olarak saygıyla selamlıyorum..teşekkürler elif şafak..

 • 17 ağustos 1999

  25.06.2005 - 17:15

  ..komplo teorileri diye yazılan söylenenleri görmemezlikten gelemeyiz..pis kokular olduğu belli..özellikle israil varsa neden olmasın suni olarak yer kabuğunun tahrik edilmesi..ilahi iradenin ol demesi ile olan hadiselerin yanında zalim insanın eliyle işilenen felaketler de olabilmektedir...

Toplam 5 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR