Sunay Akın: Hakkında ziyaretçi görüşleri..

Sunay Akın
112

ŞİİR


203

TAKİPÇİ

 • Dilara Gün Çalık
  Dilara Gün Çalık 24.12.2010 - 23:41

  Sunay Akın benim idolüm kesinlikle muhteşem biri.Tv de n fırsat buldukca takıp edıyorum, çok güzel bir şiir.Cemal Sureyya nın bır sozu vardır; odamın kapısında asılı, DAHA NEN OLAYDIM SENIN, ONURSUZUNUMMM İŞTE.....

 • İdris Akmetin
  İdris Akmetin 08.12.2010 - 09:03

  Oldukça anlamalı oldukça güzeldi

 • Esra Erdem
  Esra Erdem 16.09.2009 - 13:17

  TAM ANLAMIYLA SUNAY AKIN HAYRANIYIM BENCE HERKES ONUN KITAP VE SIIRLERINI OKUMALI AYRICA HAYAT FELSEFESINI DE CUNKU HAYATA BAKISI COK GUZEL ORNEK OLABILECEK BIRI DIYE DUSUNUYORUM ONUN HAYALI OLAN OYUNCAK MUZESINIDE HERKESE TAVSIYE EDERIM

 • Aysel Karaca
  Aysel Karaca 27.07.2009 - 14:46

  merhaba Sunay bey sizi dün Volkan Konagın programında tanıdım gercekten şiirleriniz cok güzel Volkan Konak ile çok güzel bir program sundunuz ilk işim her hangi bir kitabınızı alıp okumak olacak.

 • Canan İşdaş
  Canan İşdaş 05.05.2009 - 09:19

  Müthiş bir anlatım gücü.Kıyıda köşede kalmış,gün yüzüne çıkmaya korkmuş duyguların, birdenbire; kabına sığamayıp,yerinden fırlayıp bir tokat etkisi yapmasıdır bu.......

 • Murat Atalar
  Murat Atalar 14.08.2007 - 21:48

  Merhaba Sunay bey,
  Ben İlhan Atalar'ın yeğeni Murat Atalar. Oyuncak müzenize gelip sizi ziyaret etmeyi çok isteedim ama bir türlü fırsatım olmadı. Sizinle şiirlermi paylaşmak da istemiştim.
  Burası imiş nasip.

  Teşekkürler
  Murat Atalar

 • Yalçın Tor
  Yalçın Tor 13.05.2007 - 18:45

  Türk yazın dünyasında kendine yıllardır yer arayan,şiirci,denemeci,konuşmacı! kendine has bir şiir izleği var.orhan veli'nin soft hali...Seni seviyoruz Sunay Akın.

 • Yahya Harbalioğlu
  Yahya Harbalioğlu 07.01.2007 - 19:06

  Sözcüklerden damlalarınız umuda bereket katıyor Sunay Akın.Bulutlarınızla muhattab olmayı çok isterdim.
  Ama biliyor musunuz, karamsar bulutlar kükremeyi unuttuğunda saf beyazlıklar mavi göğe çok yakışır.Aşkı daha çok yüceltin hüzün kendiliğinden türer zaten.Cesaret verin aşka; çünkü:
  Savaştan kaçan askerdir
  Aşksız çarpıyorsa yürek
  Aydınlatmayan fenerdir
  Aşksız çarpıyorsa yürek

 • Esra Yılmaz
  Esra Yılmaz 30.11.2006 - 17:52

  SEVGİLİ SUNAY AKİN,BU ACİ,LAR ÜLKESİNDE YÜREGİMİZE SU SERPİYORSUNUZ O YURDUM VE İNSANLARİM KADAR GÜZEL SİİRLERİNİZLE.İNSAN BÖYLEMİ GÜZEL,DOGAL VE İCTEN ANLATİR DUYGULARİNİ.O GÜZEL YÜREGİNİZE SELAM OLSUN
  SEVGİLER VE SAYGİLAR

 • *aysen*
  *aysen* 21.11.2006 - 21:52

  Merhaba Sunay Bey,

  Size belki pek ilginç gelmeyebilir ama benim için bu anlatacağım olay çok ilginçtir.

  Lütfen sıkılmadan okuyunuz...:=))

  Bir gün tv başına oturmuş yerel bir tv izliyordum.Baktım ki orda bir şair konuk olmuş sanat ve gündemi konuşuyordu.Konuşmaları siyaset ve genel bakış açısı anlatımı o kadar doyurucu idiki kim bi şair diye merak ettim.Çünkü düşüncelerini çok sevmiş bu şairin şiirleride güzeldir demiştim.Program sırasınca ismini öğrendim ve aklıma 'ben bu ismi google yazıp tıklayım bakalım karşıma ne çıkacak dedim.

  Tıkladım ve karşıma Antoloji sitesi çıktı.O zamana kadar böyle bir site olduğunu bilmiyordum sayfada 'üye ol' butonuna tıkladım ve üye oldum.O gün bu gündür bu sitedeyim.Yani 7 aydır falan.

  Evet o şair sizdiniz.Bir tek tv programıyla nereye geldim dedim kendi kendime ve güldüm....:=))

  Sizin şiirlerinizede yorum yazdım ama çok az.Size ulaşmaya çalıştım güyaa ama olmadı...:=))

  Neyse sunay Bey,olay bundan ibaret bunu size anlatmak istedim.Umarım bu mesajımı okur bir selam verirsiniz...:=)) Hoşçakalın Sevgiler.