Gitti Gidecek Şiiri - Bedri Rahmi Eyüboğlu

Bedri Rahmi Eyüboğlu
54

ŞİİR


138

TAKİPÇİ

Gitti Gidecek

Sevmek
Güzel meslek
Am
..........
..........

Bedri Rahmi Eyüboğlu
Kayıt Tarihi : 17.10.2000 15:55:00
Şiiri Değerlendir
Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.
 • Fatma Farrow
  Fatma Farrow

  Can dayaniyor dayanmasina ya..
  yurek gitti,gidecek
  severek okudugum siirlerden

 • İbrahim Necati Günay
  İbrahim Necati Günay

  Üstadların eli öpülür.Saygılar...
  ( Bu şiirin altına daha öncede yorum yazmıştım , yeni yıla girerken bir daha yazmak geldi içimden )

  Hoş Geldin 2006

  Tüm Sevdiklerime;

  2005 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2006 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!


  2005 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2006 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER...


  2005’e ELVEDA, 2006’ya MERHABA!! Hoşgeldin Yeni Yıl...


  2006 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2005 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..


  Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!


  2006 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!


  2006 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!


  Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!


  Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!


  Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!


  Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2006 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..


  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!


  Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2006 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...


  Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2006 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!


  Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir yıl dileğiyle...


  Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle...


  Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!


  Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2006 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!


  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!


  Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..


  Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!


  Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..


  Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2005’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz... Nice Yıllara...


  Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...


  Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni


  YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine... MUTLU YILLAR!!


  Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar...


  Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.


  Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2006 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

  Dr.İbrahim Necati Günay • Eylem Memet
  Eylem Memet

  sevmek güzel ama dayanılmıyor. hakkaten öyle. bu sitede bulunankezin yeni yılını kutluyorum. özellikle site kurucularının. temenniniz temennimiz olsun. insanca düşünebilip bunu yaşayabilen insanlarla nice yıllara

 • Hacı Kaya
  Hacı Kaya

  Seven katlanır.Başka söze gerek var mı?

 • Fatma Çağlayan
  Fatma Çağlayan

  RUHU SAD OLSUN

 • Ahmet Nural Öztürk
  Ahmet Nural Öztürk

  şairi saygıyla anıyorum.

  tüm antoloji üyelerinin yeni yılını kutlar ve 2006 nın herşeyiyle doruk yılı olmasını dilerim.
  2006 Adam Gibi Gel Ve Öyle Git  çok meraklısı değilim ama
  hadi gel bakalım yanıma
  sileceğim tüm hüzünleri bü akşam
  senin hatırına...

  sadece sana bir şans daha tanımak için
  gece yarısı koşacağım kollarına
  bakalım kaç umut kaç paraya
  2006 yılında...

 • Aydın Sevgi
  Aydın Sevgi

  Aşıklar ölmez...kısa ama güzeldi..sevgiyle.

 • Sinan Bilici
  Sinan Bilici

  canana duyulmuş içinde birazda hüsranın olduğu şairin duygularını hamurlayıp sunduğu eşsiz bir şiir.Yani tan bir sev_mek şiiri ama aşk şiiri değil.

 • Hatice Doğan Gürleyen
  Hatice Doğan Gürleyen

  kısa ve öz olarak çok geniş anlatmış sevgiyi..

 • Betül Koçum
  Betül Koçum


  sevmekadına güzel bir şiir ama değerini insan üzerinde tüm güzelliğiyle yaşatabilmek benim hayranlın ğım bir başkadır bedri rahmiye eline yüreğine sağlık

TÜM YORUMLAR (21)