Senem Aygül Antoloji.com

1948 doğumluyum.Emekli öğretmenim.Kitap okumak,fotoğraf ve film çekmek,tarihi ve dini konularda araştırma yapmak,soyağacı üzerinde çalışmak,anılarımı ve şiir yazmak,örgü örmek,resim çizmek değişmez hobilerimdir.
Ayrıca gurbeti hiç sevmem,mahlesef ondan kurtulma olanağım yok.Dağlar,beyaz bulutlar,çılgın akan nehirler beni kendisine çeker.Onlara hasretim hiç bitmez.En büyük dostlarım kitaplarımdır.Onlar benim sessiz ,sedasız dinleyicilerimdir.Dedikoduları yok,kulaklarım rahat ,konuları çeşit çeşittir.En keyif aldığım kitaplar ,dini,tarihi,felsefe,belgesel ve araştırma konulu olanlardır.Tarihi ve aşk konulu romanları hala keyifle okurum.
Benim için güven çok önemlidir.Dostlarım sade ve candandırlar.Büyük aileden geldiğim için kalabalığı severim.Yemek pişirmek en büyük zevkimdir.Boş zamanlarımda okey ve tavla oynamak hobimdir.
İki yıl önce ''Barışla Özgürlüğe '' ilk şiir kitabım çıktı.İkinci kitabım pandemiye takıldı,bekliyorum.
..

Devamını Oku
 • Senem Aygül
  Senem Aygül 13.07.2021 - 14:57

  Sevgili Gönül Dostlarım,
  Bir bir dolaştım geçmişte şiirlerime yazdığınız harika yorumları,okudum duygulandım, ne kadar değerli kalemlemlerle dost yorumları yudum yudum nefes gibi içime çekerek gurur duyarak anımsadım. Sağ olun var olun iyi ki Antoloji sitesi var ,iyi ki sizleri tanımışım,selam ve s ...

 • Erhan Tığlı
  Erhan Tığlı 06.05.2021 - 17:49

  Ben de emekli edebiyat öğretmeni, şair ve yazarım. 12 kitabım çıkmıştır. Sizi ekledim, siz de beni eklerseniz yazı ve şiirlerimizi okur, yorumlarız. Dost selamlar.
  Dost kar yağdırmaz umduğumuz dağlara
  döndürür benliğimizi yemyeşil bahçelere bağlara.

 • Hayriye Aygül
  Hayriye Aygül 07.04.2018 - 15:31

  Senem iki ülke arasında bölünmüş bir hayat yaşıyor.Çocuklarının yaşadığı Almanya ve hasret olduğu memleket sevdası,kararsızlıkların çemberinde debelenip duruyor ,umut kazanıncaya kadar.sağlıklı mutlu ve huzurlu bir yaşam için hep yeniden başlamak gerekiyor.Ben bu adımı şiir kitabımı bitirerek başlad ...

Toplam 69 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Günaydın 1

  Senem Aygül

  25.09.2021 - 22:58

  Sayın Mahmut Ünsal Bey, zaman ayırıp okuyup yorum yapmanıza çok teşekkür eder,selam ve saygılarımı sunuyorum.

 • Günaydın 1

  Senem Aygül

  25.09.2021 - 22:55

  Merhaba selam ve saygılarımla iyi geceler efendim.

 • Sen Olmazsan

  Senem Aygül

  13.07.2021 - 16:56

  Değerli Gönül Dostlarım,
  2017/4 Haftanın şairleri şiirlerinde 3. seçilmiş.Teşekkür ediyor, yorum yazan tüm dostlarıma selam ve saygılarımı sunuyorum.

Toplam 834 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • Adını koymak

  26.02.2014 - 23:01

  Herhangi bir konuda yaptığınız veya yapacağınız bir eyleme isim koymak denilebilir.Atacağınız adımların,başlayacağınız bir işin adını koymak,bir antlaşmaya isim vermek ve kurallarını belirlemek gibi...

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR