Nehir Türküler Antoloji.com

Ben; biraz deli, biraz şair ruhlu, biraz hüzünlü, bazen tekil, bazen çoğul, biraz hümanist, biraz dost yürekli, biraz insan, biraz narsist, kitaplarla barışık, şiire aşık, felsefeye sarmaşık, dostlarına sırnaşık, barışa sevdalı, yüreği dip akıntı, özgürlüğü baş tacı, sevdalı mı sevdalı... Fazla söze gerek yok, işte bir garip Hayyam....
..

Devamını Oku
 • Önder Karaçay
  Önder Karaçay 26.04.2018 - 01:12

  Kangren adlı şiirime yaptığınız yorum ve eleştiri için çok teşekkür ederim.

  Naçizane mensur şiir severim. Böyle yazmayı seviyorum. Şiirin kalıba sığmayacağına hece kalıbının da ayrı bir ustalık işi olduğuna inanlardanım..

  Derdim ne şiir yazmak ne de nesir...İkisinin karışımı düz yazı gibi şii ...

 • Aşık Mahmut Çelikgün
  Aşık Mahmut Çelikgün 27.03.2018 - 21:27

  Sayfama ziyaretiniz ve uyarınız için çok teşekkür ederim...Saygılar...

 • İrfan Yılmaz
  İrfan Yılmaz 23.02.2018 - 11:26

  Sevgili Kardeşim Nehir Türküler,

  Şiirlerime gösterdiğiniz ilgi için gönülden teşekkür ederim. Sanat ve edebiyata katkılarınız için eminim ki diğer şair kardeşlerim de benim gibi düşünüyordur.
  Sevgi ve saygılarımı iletiyorum efendim.
  Her şey sizin ve sevdiklerinizin gönlüne göre olsun.

Toplam 20 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Devinim

  Feriha Deniz Esen

  11.09.2018 - 00:33

  Aşk kanadında hangi renk yorulmaz ki? aşk var mı sahi? Aşk bir alışkanlık mı yoksa? Aşk en güzel duygu, karın sancısı, bir iç çekiş, dünyayı hiçe sayma, sadece aşkınla var olma. Kaldı mı şimdilerde bilmiyorum. Aşkı korkusuzca yaşayanları da kutluyorum. güzeldi prenses. Kutluyorum.

 • Derin Mevzu

  Feriha Deniz Esen

  11.09.2018 - 00:29

  Yine acıyı bal eylemişsin gönlünde; ters düz etmişsin her şeyi. Başka bir demden çağıldamış kalemin. Pek çok yaraya parmak basmışsın.Aşk ve aşksızlık aynı anda bu kadar mı güzel işlenir. Hoş geldin şiirin sultanı!

 • Sonsuz Aşk " Azra 3"

  Meri Jaani

  29.08.2018 - 23:56

  MUHTEŞEM! Söz burada dursun, dil konuşmasın, kalem yazmasın. İmgelerine bayıldım. Sıra dışı, kimsede olmayan, tek sana özgü, tek sende vücut bulan. Elbette sevda şiirleri duygu yüklü olur. Ama okuru doyurur mu her şiir, hele bu hece şiirse zordur. Hep söylüyorum beni her yönüyle vuran şiirleri okuru ...

Toplam 71 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR