Muhsin Yener Antoloji.com

....... ........“ŞİİRLERİM MUTLULUĞA AŞKA ÇAĞRI OLACAK” Tüm şiirlerim ve dörtlüklerim siz gönül dostlarıma emanet İçinden geldiği gibi yazan aruz bilmeyen hece bilmeyen imla kurallarını hiçe sayan kendi için yazan.(aruz hece imla kurallarını bilmem çokmu önemli......önemli olan anlaşılırlık değilmi.) Gönül dostları ile paylaşan alaylı biriyim şiirlerim kimi beğenilir kimi beğenilmez şiirlerim beğenilecek sevilecek diye ben iddia ediyorum aksini iddia eden varsa ben buradayım şairim şiir yazarım İçimden geleni yazarım kimine göre yazdıklarım anlamsız kimine göre anlam yüklü sayfama koyarım şiirlerimin hepsi benim gülümdür hepsi benim yüreğimdir hepsi benim duygularımdır yazdıklarıma laf edecek laf söyleyecek olan varsa isminle yazsın bende bileyim insan düşmanı dahi arkasından vurmaz şiirlerime yorum yazacak mert insanlar istiyorum Nihal ATSIZ okur bir başka haz alırım Nazım HİKMET okur bir başka keyif alırım Ahmed ARİF alır götürür beni Sanata sanatçıya önem veririm ırk dil din aramam düşüncesine görüşüne bakmam okuduğumda dinlediğimden ben mutlu oluyor muyum önemli olan bu bende böyle biriyim ben mutlumuyum gerisi fasafiso....Çıkarsız riyasız sınırsız dostluklar dileğiyle. muhsin yener'BEN ŞAİRİM YAZDIKLARIMDA ŞİİR AKSİNİ İDDİA EDEN VARSA İSPAT ETSİN EDEMİYORSA BENDE İSTEDİĞİMİ YAZARIM ARKADAŞ' 'ŞİİRLERİM MUTLULUĞA ÇAĞRI OLACAK'Tüm şiirlerim ve dörtlüklerim siz gönül dostlarıma emanetmuhsin yener ileşim msn adresim: mhsnynr@hotmail.com...body{CURSOR: url('http://downloads.totallyfreecursors.com/cursor_files/TURKEY.ani')
..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 02.01.2016 - 20:38

  Şair arkadaşım Sayın Muhsin Yener

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ VE YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın gruplarımızda aramızda görmek
  dileklerimle esen kalın.

  * Dr.Jivago - Işık German Ersoy *
  * Antoloji.Com Gruplar Kurucu Ve Yöneticileri *
  * Antolşoji Sitesi Yetkili Şair ...

 • Bilal Özcan
  Bilal Özcan 02.01.2014 - 07:51

  Doğum Gününüzü Can-ı Gönülden Kutlar sağlık,sıhhat, huzur ve mutluluk dolu nice nice yıllar dilerim.
  Sevgi, Saygı ve Muhabbetle

 • Servet Seymen
  Servet Seymen 21.03.2012 - 13:45

  Gerçek şuki, mutlaka her insanın bir nevi element hükmünde garip bir yeri vardır kainatta. insan başlı başına bir ceherdir. ama bu cevherleri geçip de mücevher olanlar da vardır. bunu Muhsin abimde görüyorum. saygılar muhsin abi..

Toplam 101 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • = Aşkım =

  Gül Keleş

  19.06.2013 - 13:13

  İyiyse de senden yetişmiş, yeşermiştir; kötüyse de. Hoş nahoş...

 • * Aşk-Meşk

  Afet Ergü

  19.06.2013 - 13:01

  herkesin ölümü kendi rengindendir. Düşmana düşmandır, dosta dost!
  Ayna Türk'e nazaran güzel bir renktedir. Zenciye nazaran o da zencidir.
  Ey can, aklını başına devşir. Ölümden korkup kaçarsın ya; doğrusu sen, kendinden korkmaktasın.
  Gördüğün, ölümün yüzü değil, kendi çirkin yüzün. Canın bir ağaca ...

 • Sen Olsan

  Erol Bekdemir

  20.06.2012 - 11:39

  kutlarım

Toplam 3290 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • aptallık

  05.10.2008 - 21:18

  Dürüstlüğün aptallık olarak algılandığı bir topluma doğru adım atmanın kıvancını yaşıyoruz hayırlı olsun.bu toplumda aptal dürüst adama dürüst insana denir.

 • kral

  21.08.2008 - 11:41

  kral öldü yaşasın kraliçe

 • emlak

  04.11.2006 - 15:51

  Emlakcı emlak alım satım kiralanması işiyle uğraşır bunun karşılığnda kanunların belirlediği miktarda komisyonu hem alıcıdan hem satıcıdan alır bu arada alım satım işlemleri sırasında satıcıya veya emlak sahibine verilmek üzere alıcı veya kiralamak isteyenden kapora alınır aldıgı kaparoyu satıcı veya emlak sahibine verir.. muhsin yener

Toplam 3 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR