Mesut Sav Antoloji.com

Sakarya ili Kaynarca ilçesine bağlı Dudu Köyü'nde dünyaya geldim.İlkokulu Birleştirilmiş Sınıflı Dudu Köyü Zıngıllar İlkokulu'nda okudum.Ortaokul ve liseyi Arifiye Öğretmen Okulu'nda tamamladım.Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 1999 yılında mezun oldum.Ordu-Akkuş,Sakarya-Hendek gibi ülkemizin değişik yerlerinde Sınıf Öğretmenliği görevinde bulundum. Halen Ankara ili Mamak ilçesinde Alper Tunga Ortaokulu'nda öğretmenlik görevimi sürdürmekteyim."Yalnız Adam" "Mevsim Sonbahar" şiir kitaplarının yazarıyım.Serbest ve hece ölçüsüyle şiir yazmaktayım.
..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 07.09.2021 - 21:25

  Şair arkadaşımız Sn. Mesut Sav
  << DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >>
  << Şarkı Sözü Yazarları ve Antoloji Üyeleri * Grupları

 • Hüsamettin Sungur
  Hüsamettin Sungur 07.09.2021 - 07:07

  DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
  Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın
  saygılarımla

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 07.09.2020 - 20:26

  Gruplar arkadaşımız Sn. Mesut Sav
  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN **
  * Şarkı Sözü Yazarları * Antoloji Üyeleri *

Toplam 6 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Şair Olmak

  Işık German Ersoy

  11.08.2020 - 15:32

  Vallahi üstadım en büyük düşmanım kalem.:) Kaç kez yenilgiye uğrattı beni.Yok artık yazmıyorum dedikçe elimde buldum.:) Şair nasıl olunur bilmiyorum ama konuşuyorum işte kendimle.:) Sevgi ve saygılarımla üstadım.

 • Devrimci Kadınlar

  Mesut Sav

  07.07.2020 - 12:04

  İlyas Ateş Bey teşekkür ederim. Kızlarımızı eğitirsek daha güzel olacak sanki yarınlar.Aydın ve vatansever bir kadının önünde kim durabilir?Toplumun kökü onlar efendim.Yorumunuz ve yüreğinizin güzelliği için sonsuz teşekkür ederim değerli üstadım.Sevgi ve saygılarımla!

 • Sen Ölmüyon

  Aşık İhsani

  18.03.2013 - 21:11

  aslında başka pencereden bakarsanız allahın büyüklüğünü görürsünüz.Çünkü demiş ki aşık ihsani kardeşimiz ben ölüyom sen ölmüyon demiş.doğru demiş.ölen hep insanlar olduğuna göre allah nice insallar ölse de ölmüyor. demek ki çok yüce bir varlık.

Toplam 10 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR