Füsun Atalay Antoloji.com

Selamlar. Edebiyat ve bilhassa şiir sevgisini rahmetli babamdan almış ve onun ışığında yürümeye çalışan bir insanım. Ömrümün çoğunu yurt dışında yaşadım. Eğitimimi İngilizce ve Fransızca dillerde tamamladıktan sonra Kanada'nın Montreal şehrinde İngiliz dil ve edebiyat öğretmenliği ve serbest basın yazarlığı yaptım. İki dilde yazılarım ve şiirlerim mevcuttur. Türkçe şiirlerimi son iki senede geliştirip bir kitap kapakları arasında toplamayı arzu ediyorum. Babamın geride bıraktığı basılmamış şiirlerini de bu vesile ile paylaşmaktan gurur duyacağım.

Şiirlerim hasret, sevgi, şükran, hüsran, ve doğaya duyduğum duygular ve felsefi düşünceleri dile getirmektedir. Bu duyguları dilimize olan sevgim ile en güzel ve akıcı bir yöntemde anlatmaya çalışmak bana haz veren bir hobi.
..

Devamını Oku
 • Arif Tatar
  Arif Tatar 03.03.2017 - 23:56

  Yurt dışında gönül sesi olmak... Böylece sevincimiz oldunuz... Teşekkür ederim... Bu milleti kimse küçük göremez.. Uzaklar bize daima gülümser...

  Her sabah ümitle kalkıp, dünyayı yıkanmış olarak bir kez görebilmekti… En güzel yazılmış şiire son kelimeyi eklemekti! Oysa boğucu karanlıklar… Düşündü ...

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Yarın

  Şahabettin Mert

  12.01.2020 - 01:33

  Çok güzel, tebrik ediyorum.

 • Biz İnsanoğluyuz

  Atalay Demirci

  12.06.2017 - 21:14

  Maalesef insanoğlu böyle, lakin küçümsediği ekmekle zeytini arayıp bulamayacağı gün uzak değil. Kaleminize sağlık, çok güzel dile getirmişsiniz.??????

 • Uzattım Ellerimi…

  Arif Tatar

  10.03.2017 - 21:07

  'Sanki gözlerinde ümit ışığı yanmış...
  Belli yine gün doğmadan uyanmış!'
  Bu dizeleri çok beğendim. Kaleminize sağlık.

Toplam 3 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR