Dogan Nadi Beyhan Antoloji.com

Saygı Sevgi,Hoşgörü ile Dostca, kardeşce,Daha iyiye, ve daha ileriye..--
---------------------------
---------------------------
---------------------------
Olumlu yada olumsuz, iyi yada kötü, benim şiirlerimi okuyup yorum yazanlara teşekkür ediyorum.., Beni azda olsa tanımıştır diye düşünüyorum..
Bunun dışında sadece şiirlerine yorum alabilmek için arkadaşlık teklifi gönderenleri şiirlerindeki tıklama sayılarını artırmak ,ve , aslında hiçte gerçek olmayan güzel yorumlar alabilmek adına sahte arkadaşlıklar olarak değerlendiriyorum.. Yüzlerce şiir diye yazılanların binlerce yorumunun bir kısmı okunduğunda arkadaşlık tekliflerinin hangi amaçla gönderildiği daha iyi anlaşılıyor. Sevgili dostlar!!!
BANA ARKADAŞLIK TEKLİFİ GÖNDERİENLERİ LİSTEME ALIYORUM ,,AMA! ARDINDAN DA ŞİİR GÖNDERİP YORUM BEKLEYENLERİ ARKADAŞ LİSTEMDEN SİLİYORUM..
..

Devamını Oku
 • Hülya Dedeoğlu
  Hülya Dedeoğlu 22.04.2012 - 18:35

  Ziyaretiniz mutlu etti...teşekkürler...sevgi,saygı ve dostlukla.... :)

 • Reyhan Altaş Şairler Dünyası Grubu
  Reyhan Altaş Şairler Dünyası Grubu 26.12.2011 - 20:24

  Merhaba sizi kurucusu bulunduğum ŞAİRLER DÜNYASI GRUBU' na ve YENİ KURMUŞ OLDUĞUM - ANTOLOJİ ŞAİR KALPLER GRUBU adlı gruplarıma davet ediyorum birine veya ikisinede üye olabilirsiniz her iki grubumunda link adresleri aşağıdadır gelirseniz çok sevinirim katılırsanız onur verirsiniz güzel paylaşımlard ...

Toplam 2 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Bir Haber Gelsin

  Gülden Taş

  10.09.2013 - 11:32

  Başt sona duygu yüklü özlem dolu mükemmel bir şiir.Yazan yüreği kutluyorum..

 • Açılım

  Hülya Dedeoğlu

  12.04.2012 - 22:15

  Çok anlamlı.. Tebrikler!

 • Şair Yürekler

  Hürrem Dilekci

  31.03.2012 - 01:53

  Şiirinizi çok beğendiğimi söyliyebilirim. ama!! şiir başlığınız sanki biraz eleştiriye açık gibi bana göre !! Keşke başka bir başlık altında olabilseydi!!
  O ünvan bence okuyucular tarafından verilmeli tüm şiir yazanlara..

Toplam 44 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • bolu

  30.01.2012 - 00:30

  Bolu hayattır. Ankarada 4 yıl üniversite okumuş, 2 yıl da istanbulda çalışmış, hareketi, heyecanı, gürültüyü, kalabalığı, alışverişi seven bir insan için bile bolu hayattır. Kışın abanta gidip mangalı yakıp sucuk ekmek yapmaktır, bahar yağmurlarında iliklerine kadar ıslanmaktır, esnafına kızmaktır, yazın bol bol pikniğe gitmektir, gelen misafirleri bir gün içinde hem abant, hem gölcük birde gölköye götürebilmektir.suç oranı düşüktür boluda, bayanlar istedikleri saatte tek başına yolda yürüyebilirler,eğlence-gece hayatıda vardır o yetmezse istanbul ankaraya iki adım mesafededir.alkol arabada da içilir, barda da, gölde de.. boğaz manzaramız yoksa alternatif üretmekte üstümüze yoktur.o mecburiyet caddesi dedikleri cadde de yürümek mutluluktur, tanıdık yüzler görmek, ayaküstü iki lafın belini kırmaktır. bolu demek İzzet Baysal demektir.Okuduğun okulun onun boludaki ilk eserlerinden biri olmasıdır, annenin çalıştığı hastanenin adında onun adının geçmesidir.İzzet Baysal'ı, Atatürk'ün Boluya gelişini anmaktır. Ne soğuğu Ankara gibidir, ne sıcağı İstanbul donmazsında yanmazsında..Doğunun küçücük ilçesinden gelip Boluyu beğenmemek değil, İstanbuldan, Ankaradan, Antalyadan döndüğünde toprağını öpme istediğidir.temiz hava demektir bolu, sabahları kendiliğinden uyanmaktır, hele birde yaylalara çıkarsan... kışın her hafta sonu kartalkayaya gitmektir. kaymasanda bi kahve içip, kartopu oynayıp dönmektir. Hadi Ankaraya alışverişe gidelimdir, bugün akçakocada denize girelim.güzeldir bolu, yaşamayı bilene, sevene tabi. her gidiş dönüşünde hayretle biraz daha büyüdüğünü,geliştiğini izlemektir.Moderndir Bolu.küçüktür, trafiği yoktur, bayan şoförün üstüne kimse direksiyon kırmaz Boluda. o yüzden bayan şoförlerin oranı yüksektir.tünelden mi geçsek, bolu dağından mı insektir. ismailin yerinde yemek yemektir.her kurumda mutlaka bir tanıdğının olmasıdır, işlerinin kolaylaşmasıdır.bolu kendini sevene gösterir güzel yüzünü.hayattan tat almayı bilene, gözü gönlü tok olana..Boludan ayrılınca kıymete gelir, ondandır her giden dönmek ister...

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR