Aziz Özkan Antoloji.com

Kitaplarla haşır neşir olan biriyim. 15 yıldır çeşitli kitaplar okumaktayım. Kitaplarla ilgili yazılar ve şiirler kaleme alıyorum. Bir tane kitabım var. Şükran Günay ile birlikte Edebî Mühendislik Sanatı kitabının önsözüne imza attık. Ayrıca Söke'de yayımlanan Sarı Zeybek dergisinde bir yazım yayımlandı.
..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 02.12.2020 - 23:37

  Site arkadaşımız Sn. Azizi Özkan
  < DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >
  - Ayrıca sizi bu saygın gruplarımızda görmek dileklerimizle esen kalın.
  * Çağdaş Şairler * Antoloji Üyeleri * Özgür Şair-Yazarlar *

 • Hüsamettin Sungur
  Hüsamettin Sungur 02.12.2020 - 07:58

  DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Toplam 2 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • dabbe'tül arz

  06.01.2007 - 14:12

  Okuduğum kadarıyla dabbetül-arz filmlere bile konu olmayan bir yaratık.Kendisi canavar,ama insani özelllikler de taşıyormuş.Mesela insan gibi elleri varmış.Onun görevi insanları yanına çekmek ve böylece onları cennetten uzaklaştırmakmış.Çok merak ediyorum.

 • sosyalizm

  04.01.2007 - 13:27

  Sosyalizmin ögretisi diyalektik meteryalizmdir.Bu da dinsizliktir.Müslüman bir ülkenin sosyalist ya da komünist olması beklenemez.Bırakın bu kavramaları da diğer dinlere mensup kişiler kullansın.Eğer bu sistem başarılı olsaydı,ulu önder Atatürk bu sistemi savunurdu.Bu örnek sosyalizmi savunanlara cevap olur sanırım.Şu da var ki herkesin beyin yapısı farklıdır; alacakları maaş da buna göre şekillenecektir.

 • aşk

  13.12.2006 - 18:02

  Yunan filozof Epiküros der ki:Acı veren her şeyden kaçınılmalıdır.Aşk acı verdiği için de bence aşktan uzak durmak gerekir; ama bu korkaklık olarak algılanmamalıdır.ı think...

Toplam 6 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR