Mustafa Ata Antoloji.com

ONURSUZCA BİR HAYAT SÜRMEK SE.... YAŞAM... BEN YAŞAMAK TAN...VAZGEÇTİM...   

 • Ramazan Gökçe
  Ramazan Gökçe 07.03.2008 - 22:09

  HABER SALDIM...VATAN MEVZUBAHİS..BİRLİK VE BERABERLİĞİ PEKİŞTİRME ZAMANI DİYE...BÖYLE BİR GÜNDE SAĞOLSUNLAR GELDİLER..TÜRK ASKERİNE DESTEK İÇİN,,,ŞEHİT ANALARININ ACISINI PAYLAŞMAK İÇİN..TEŞEKKÜRLER CAN DOST..

  Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. ...

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 22 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • aşk

  12.09.2008 - 21:07

  Aşk nedir
  Bir genç kızın kalbini
  Çalmak isteyen bir
  Kalp hırsızının şiirlerinde ki
  Meşk mi
  Yoksa hicapsız gözlerde ki
  Hicran yaşlarımı
  Bir serserinin her sabah
  Berduş yatağından uyandığında
  Hayata gülümseyen bakışlarımı
  Yüreği vatan sevgisiyle dolu
  Bir askerin vücudunu
  Kurşunlara siper etmesi mi
  Yada bir dergahta dervişin
  Yoksulluğu,çilekeşliği
  Benimsemesi mi
  Yoksa bir canın cananına
  Büyük bir sevgiyle bağlanıp
  Sevda ateşlerin de yanması mı
  Söyle bana ey aşk sen nasıl
  Bir şeysin ki, her gönülde
  Her yürek de başka bir şekil
  Ve tarzda yer alıp, yakıp
  Kavuruyorsun gönülleri
  Yürekleri ….
  Mustafa ATA

 • Ergenekon

  07.07.2008 - 13:50

  GEÇ KALMADINIZMI UYANMAK İÇİN….

  ‘’CHP 'ÖLÜME TAHLİYE' OLAYININ PEŞİNİ BIRAKMAYACAK

  Ergenekon Sanığı Kuddusi Okkır'ın Ölümü CHP'yi Harekete Geçirdi. Meclis İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi ve CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin, Okkır'ın Eşinin 4 Haziran'da Komisyona Yaptığı Başvuruyu 'Görmezden' Gelen Zafer Üskül'ü Meclis Başkanlığı'na Şikayet Etmeye Hazırlanıyor.’’

  Meclisimizde iki büyük ana muhalefet partisi var sözüm ona…ikisi de kafalarını kuma gömmüş bir vaziyette…biri ara sıra gecikmelide kolsa kafasını kumdan çıkarıp muhalefet olduğunu hatırlıyor…ama maalesef kendini mahalle kavgasında sanıp serseri bir mayın gibi oradan oraya savruluyor…diğeri ise beni büyük bir hayal kırıklığına uğratan muhalefet lideri sessizliğini koruyor,sanki muhalefet o değil de iktidar partisi…iktidar baskı ve zulümle ülkeyi yönetiyor,memur,işçi,köylü,esnaf sefalet içersinde yaşıyor.bütün bunlara ilaveten başta adalet mülkün temelidir dediğimiz kurum başta olmak üzere bütün kurumlarda hızla kadrolaşıp kurumları siyasallaştırıyor,Avrupa uyum yasaları adı altında bütün değerlerimizi yok edip asıl güdümünde bulunduğu Amerikanın emriyle ülkemizi geri dönülmesi mümkün olmayacak bir uçurumun eşiğine sürüklüyor o susmaya devam ediyor…nereye kadar susacak acaba ülke elden gittikten sonramı konuşacak…

  Siz susun …. Biz VATAN SEVERLER sizin yerinize de konuşuruz….
  İhtilalmiş ne ihtilali kardeşim…
  İhtilaller bir avuç kullanılmaz halde olan el bombası ile mi yapılıyor…hoş zaten o el bombaları kağıt üzerinde … üzerinde düşünün bir kere en büyük delilleri savcının emriyle iddianame dahi hazırlanmadan imha ediliyor…ne oluyor biliyor musunuz bütün dünya af edersiniz bize kıçıyla gülüyor…
  Kendinizi komik duruma düşürmeyin bu ülke kaç ihtilal,pardon ihtilal demek çok yanlış olur darbe gördü…nasıl olduğunu yediden yetmişe herkes bilir…örgüt kasası olmakla suçlanan insana bakın öldü ve ailesi cenazesini parasızlık yüzünden kaldıramayanca iş hayır sever basın mensuplarına düştü kasaya bak kasaya….sakın bu kasa dedikleri reklamcı iktidar partisinin seçim reklamlarını yapmayı reddeden basit bir reklamcı olmasın…
  Suçlanan insanların hepsi vatansever ve anti amerikan söylemlerde bulunan ve bu ülkeye kanıyla canıyla hizmet etmiş,ülkenin içerisinde bulunduğu vahim durumu büyük kitlelere duyurabilecek kapasiteye sahip insanlar….
  Sakın iktidar yaklaşan yerel seçimde uğrayacağı büyük bozgunu engellemek çabası içinde olmasın..

  Saygılarımla….

 • Ergenekon

  06.07.2008 - 13:19

  ERGENEKON…! ! ! (2)

  Hani Türkiye’mizde insan hakları savunucuları derneği vardı…! ! ! Meydanlara çıkıp sürekli ahkam kesip boy gösteriyor,mangallar da savurmadık kül bırakmıyorlardı ve bir de bunların güdümünde İktidarın oluşturduğu bir sözüm ona insan hakları komisyonu vardı.

  Son gözaltı olayları bir insanlık dramını daha ortaya çıkardı.Bundan yaklaşık 13 ay önce bir iş adamı göz altına alındı.Yürüyerek girdiği cezaevinden kırk yıllık eşinin tanıyamadığı bir şekilde komada yürekleri sızlatan bir şekilde çıktı.artık o insan neyle suçlandığını dahi bilmedi ve bilemeyecekte….

  Şimdi soruyorum ey muhteşem insan hakları savunucuları nerdesiniz…! ! ! Bu dramı yaşayan insan panter Emelin hayvanların dan daha mı değersizde hiçbirinizin sesi çıkmadı.? Daha düne kadar eli kanlı terörist Şemdin SAKIK Suriye’den geldiğinde iki böbreği de nefrit olmuştu,bu caninin tedavisini yaptınız ve bu tedavi yapılırken saniyesi saniyesine izlediniz hiç bir şeyini eksik etmediniz,ölmek üzere girdiği cezaevine şimdi sapasağlam bir cani olarak hayatını idame ediyor..

  Bir caninin yaşamaya hakkı varda daha hukuken suçluluğu tesbit edilememiş ve hatta suçlanma sebebi bile belli olmayan bir insanın yok mu.Maalesef üzülerek görüyorum yok.
  Şayet olsaydı bu insan bugün komada olmaz tedavisi zamanın da yapılırdı kendisi yaşam savaşı vermezdi.zavallı ailesi de göz yaşları arasın da bu dramı yaşamazdı.

  Tekrar soruyorum o ateşli savunucular nerdesiniz…bu iş adamı insan değil mi…nerdesiniz….! ! !

  06.07.08 İzmir Mustafa ATA

Toplam 4 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR