Ali İhsan Atiş Antoloji.com

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Rize  de yaşıyorum.Yüreğiyle yaşamayı seçenlerdenim.

 • Cevat Çeştepe
  Cevat Çeştepe 30.12.2016 - 14:17

  2017 YILI., SİZE., HEPİMİZE., ÜLKEMİZE VE TÜM İNSANLIĞA AYDINLIK GÜNLERDE GÜZELLİKLER GÖSTERSİN..., GÜZELLİKLER YAŞATSIN...

 • Adnan Çatalbaş
  Adnan Çatalbaş 05.07.2016 - 00:37

  Dostluğun sevginin kardeşliğin ve hoşgörünün gölgesinde barış huzur mutluluk ve umut dolu günler temennisi ile iyi bayramlar sevgili dost selam ve saygılarımla Adnan Çatalbaş.

 • Hüseyin Çubuk
  Hüseyin Çubuk 01.01.2016 - 20:59

  'YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN SN ANTOLOJİ ARKADAŞIM'

  Saygılarımla..

  __________________________


  DEMEK Ki, DİLEMEKLE HİÇ BİR ŞEY OLMUYOR!

  Her yeni yıl için, barış ve kardeşlik yılı olmasını dilemiştik..
  Oysa, hep tersi oldu!
  Demek ki, dilemekle olmuyor!
  Yani; Alıp bayrağı eline bağır ...

Toplam 45 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 2702 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • Kürtçe TV (Kanal Şeş)

  15.01.2009 - 00:37

  bana hiç bir şey çağrıştırmıyor..dünya daki bütün insanlar gözümde eşittir..hiç kimseyi,renk, dil,din, ırk vb etkenlerle ayırmam.. benim ölçüm..insanlara iyilik yapan,zarar vermeyen herkes iyidir..ama bu iş çok farklı.. güzel ülkemin güzel insanları biz birbirimizle mutlu değil miyiz? bizi bölmek isteyenler..baş uçlarında haritalar taşıyanlar..küçük lokma erken hazmedilir..kanmayalım..bu süreç korkarım ki bizi iç savaşa kadar götürür..etnik köken farklılığı bizim en büyük zenginliğimiz..sınırlar kalkarken..neler oluyor bize..yıllarca bizi bize kırdıran güçler..hala anlayamıyor muyuz? **bugün kürt tv.. yarın...laz..başka...sınır neresi..tv lerde ne anlatılacak? *müzik mi...aklım almıyor..üzgünüm ..ülkem elden gidiyor..ama seyirciyiz..düşündükçe çıldırıyorum haritaya baktığım da..üzgünüm diyorum..bize bu tembellikle bu güzel ülkeği bırakmazlar..çünkü bu dünya aklını çalıştıranların çalışanların dünyası..üretmeden tüketenlerin değil..umutsuzluğum..büyüyor..büyüyor..adeta boğuyor beni.

 • Osman Yağmurdereli

  04.08.2008 - 03:27

  basından tanıdığım kadarıyla iyi bir insan.allah rahmet eylesin.aklımda kalacak en önemli özelliği benim gibi gülmeği çok sevmesi..kendime yakın hissettiğim nadir sanatçılardan biriğdi..mekanı cennet olsun..

Toplam 2 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR