Tükeneceğiz Şiiri - Ali İhsan Akın

Ali İhsan Akın
15

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Tükeneceğiz

Gülüşün kaç sigara daha yaktıracak bana? Sesin ne kadar daha yankılanacak kulağımda? Peki ya gidişin.. Gidişin çıkacak mı aklımdan bir gün. Ne de çabuk vazgeçtin benden, Nasıl da unutabil din hemen. Sen unuttun fakat unutulmadın. Bense unutulduğu mu biliyor, ama unutamıyorum. İnan unutabildiğim gün seni yeniden, daha çok sevmeye başlayacağım. Ve ne kadar çok seversem o kadar dökülecek göz yaşım.
Tek bir fotoğrafımız kaldı, silmeye kıyamadığım. Hala aynı fotoğrafa usanmadan saatlerce baktığım günlerim doldu taştı. Gözlerim yoruldu ağlamaktan, sen yorulmadın benden uzaklaşmaktan.
İlk buluştuğumuz yeri hatırlıyor musun. Ben oraya bir daha gidemedim. Belki dedim bir gün yine beraber gideriz. Ama sen yokken gidemedim. Yolun kenarından dahi geçemedim. Dedim ya benden uzaklaşıyorsun diye, sen uzaklaştıkça ben kayboluyorum. Sanki bir boşluğa düşermiş gibi..
Ama biliyorum gün gelecek, dün olacak. Söylemediğimiz her şey için pişman olacağız. Belki ben sevdiğime, sen sevmediğine pişman olacaksın. Tükeneceğiz.

Ali İhsan Akın
Kayıt Tarihi : 6.12.2016 23:10:00
Şiiri Değerlendir
Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.

Bu şiire henüz hiç kimse yorum yapmadı. İlk yorum yapan sen ol!