Pınar Arslan 2 Şiirleri - Şair Pınar Ars ...

21

ŞİİR


27

TAKİPÇİ

Pınar Arslan 2

Görebilmek için bilgi mümkün değidir.Mümkün olmayan mümkündür elbet!!!Ancak ruhun devasa gözlüğü görmektir. mümkündür ki bilgi elimizdeki bir silgi ..bir silgi işin içindeki "ki" cümlenin sonunda yoksa sadece bir silgi işin."Görebilmek ve Bilgi."'ve' yoksa cümlenin orta yerinde.Söyle şimdi GÖREBİLMEK BİLGİ.

Devamını Oku
Pınar Arslan 2

Bakış acımızdan Baska hiç bir özgurlugumuz yok... Bu geometrıksel bır acı degil bu kesinlikle istediklerimizle orantılı benligimizle ters orantılı bir denklemin sıfır sonuçlu abuk hikayesi..

Devamını Oku
Pınar Arslan 2

Sana yalan söyledim
Sevmiyorum seni
Senden bir şey istemiş olabilir miyim
Sen anlamıyorsun öyle olsa
Yalanlarimla kandirirdim seni ben
A çocuk

Devamını Oku
Pınar Arslan 2

Bu hayatta hiç bir seye inanmıyorum... Yalan oldugundan degil gercegi bilmediğimden. İşte butun hayatım bu.....beni yagmurlara tasıyan hayat bulutundan indirme.. Bir bakarsın uyanırım Bi yalan soylerım.. Gercege benzer.. Dogru derim.. Adını sen koy.. Ve ben ceker giderim.. Sen özle beni ve unutma dogruyu bilen geri dönecek. Hep aynı yerde buluşalım anlamını bilmediğimiz belki yaşayamadığımız gunlerde..

Devamını Oku
Pınar Arslan 2

Bana esmeyi anlatma
Epeyce uzağım ben
Duyamam göremem bilemem
Ama anlatırım sana
İki kere iki dört
Sen ne anladın

Devamını Oku
Pınar Arslan 2

Özgürüm
mutluyum
niyemi
çünkü
herkesin
öyle

Devamını Oku
Pınar Arslan 2

her durak aradığımda duramadığımı anlıyorum.en kımıldamadığım zamanlarda bile geçiyor zaman.ve bağırıyor hadi yuru geri dönenemezsin duramazsın.oysa bir durak belki yolumu değiştirecek belki bir mola .zorladıkça zorluyor hayat hadi duramazsın.yoruldum yok dinlenmek yok.yaşamak zorundasın bundan kaçamazsın.sağıma soluma bakıyorum biraz şaşkın biraz korkak.of istediğim bir durak.hikaye belli bas rolde sen senarist hayat..ve yine tekrarlıyor hayat şakaya alma hikayeni ciddi olmalısın.durak diye tutturmaya devam edersen baş rolde olmayı kaybedersin.bütün sahneler senin bu hikaye senin ya kendine bir sen çizersin öyle keskin ya da varamazsın inandığın gök yüzüne vazgeçemem dediğin o şarkıları mırıldanamazsın bir daha.
hem ne olacak durunca nereye gideceksin!anlamıyor musun tüm yollar aynı.duraklar şaşırtır duraklar sağa sola baktırır.ve sen sonra yolunu unutursun.ve hatta ağlayabilirsin kaybolmuşluktan.


git işte yol hikaye seneryo ve hatta durak biz değimiyiz...kendin kadar yolun var ve kendi hikayesinde yol alan herkes kadar tek bir şansın var.tek bir ölüm oda yaşamayı istediğin kadar..öyle bir öleceksin ki gittiğin her yer durak.

Devamını Oku
Pınar Arslan 2

Güneş kendiliğinden doğuyor gece karanlık çöküyor kendiliğinden her şey kendiliğinden oluyor.. İnsan illa güneşi yük geceyi dert yapacak gulesi geliyor insanın buna ama insan bunada ağlıyor.oysa gülümsemek mutluluktur !

Devamını Oku