Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • birebir sözlük15.05.2004 - 15:45

  Karşılaştığım andan itibaren bünyemde karşı koyulması pek zor bir kullancısı olma isteği uyandırmış sözlük oluşumudur. www.birebir.net adresinden yayın hayatını devam ettirmekte olan bu sözlük gözlemleyebildiğimiz kadarıyla sürekli kendini geliştirmekte ve yeniliklerine yenilik katmaktadır.

 • birebir sözlük15.05.2004 - 15:30

  Her internet kullanıcısı internette merak ettiklerini öğrenmek için bazı arama sitelerinden faydalanmak zorundadır. İşte birebir sözlük bu ihtiyacı gidermek üzere kurulmuş, amacı sadece bilinmeyenlerin araştırılabileceği, gerektiğinde kendi gibi bilme hevesi dolu insanlara yardımcı olma gayesi güdenlerin bünyesine katılabileceği bir oluşumdur. Her tür bilgi ve sözlük içeriğini bulabileceğiniz bu site de ilerleyen zamanlarda içerik çok daha geniş olacaktır şüphesiz katılanların çokluğuyla.

 • birebir sözlük15.05.2004 - 15:27

  Bir çok farklı ülkeden iştirak eden kullanıcıları ile kendi yağında kavrulup giden cici mi cici bir sözlük oluşumu. Diğer sözlük oluşumlarından farklı olarak mecburi istikameti sadece bilgilendirme ve 'sözlük' kavramının hakkını vermektir.

 • birebir sözlük15.05.2004 - 15:23

  Ciddi manada içerisinde bulunmaktan haz aldığım bir oluşum olan bu sözlük gerçekten de takipçilerine ve okuyucularına birbirinden güzel imkanlar sunmaktan haz almakta, onlarla diyalog ve aktif ilişkiler kurmaktan değişik tadlar almaktadır.

 • birebir sözlük15.05.2004 - 15:11

  Online sözlükler arasında en genci olmasına karşı içerdiği birbirinden değişik ve güzel imkanları ile kullanıcılarına en geniş imkanları sunmaya kendine ilke edinmiş sözlük oluşumudur. Şu an 1.0 versionu yayında olmasına karşın çok yakında 2.0 versionu ile bir çok yeniliği daha katacak kendi bünyesine. Geliniz, görünüz, hak vereceksiniz..

 • birebir sözlük24.04.2004 - 21:00

  Internet alemlerinin son donemdeki favorilerinden olan sozluk olusumlarina yeni yeni katilmis son derece guzel bir sozluk olusumudur. Kendisi, diger sozluk olusumlarindan farkli olarak detayli bir grafiksel gorunume, ince elenip sik dokunmus bir kodlamaya sahip olsa da kendisini gelistirmek ve kullanicilara daha gereken sekilde hitap edebilmek namina devamli olarak kendini yenileyip gelistirmektedir. Guvenilir bir bilgi kaynagi ve ornek gosterilebilir bir yapit oldugunu kanitlamak icin elinden gelen cabayi ardina koymayacak nice nice cici insanla doludur bu sozluk.