Müzeyyen Keskin Şiirleri - Şair Müzeyyen ...

137

ŞİİR


2

TAKİPÇİ

Müzeyyen Keskin

=
AMASYA SEVDASI İmza Günü ETKİNLİKLERİ Davetiyesi...

Tanıtım turizm kültür sanat eseri, Amasya Sevdası, Amasyalı Keskin Ozan Müzeyyen Keskin PROJE çalışmaları ile ilginç bir kitap oldu..
AMASYA ilgi yoğunluğu, Amasyalı Kadın Şair Mihri Hatun ŞİİR geleneği, 5 Yıldızlı Amasya Elması Tanıtımları ile Ünlü Amasyalı Keskin Ozan Müzeyyen Keskin öncülüğündeki AMASYA SEVDASI kapsamlı PROJE etkinlikleriyle daha çok yaygınlaşacak..
Amasya Sevdası; s...aygınlığı, ilgi yoğunluğu çoğaldıkça ve kapsama alanı genişledikçe; AMASYA ve İlçeleri yüzlerce özel yetenekli aşık ozan şair şiir yorumcusu güzel sanatlar öncüsü yetiştirecek..

Devamını Oku
Müzeyyen Keskin

Gölgesine sığındığım çınarım
Yetmez ki bir gün anmaya yanarım
Canım babam sanadır dualarım
Söyleyin nedir ki babalar günü?

Devamını Oku
Müzeyyen Keskin

Mutululuk hep sana gülsün
Umutla sevgiyle dolsun
Sağlıklı büyü serpiy çoş
Talihin açık,şansın bol olsun
Allah sana uzun güzel ömür versin
Faydalı evlat ol,vatana millete

Devamını Oku
Müzeyyen Keskin

‎ 08 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN..

Amasyaşat Başkanı Müzeyyen Keskin O8 Mart Dünya kadınlar Günü Ankara'da bir toplantı tertipleyerek Türkiye Kadınlarının özelliklerini güzelliklerini övdü Adanalı Harika Şair Harika Ufuk Şiiri Türkiye'min Kadınları Bir Başka isimli şiiri ile Amasyalı Kadın Şair Mihri Hatun Şiiri ''GAZEL''i paylaştı ve şunları söyledi:

Dünya Kadınlar Günü keşke bir gün değil 365 gün olsa. Bilmem hakları ödenir mi? Kendi cinslerim oldukları için değil ama sol yanlarına öyle büyük öyle bir dünyayı sığdırırlar ki. Anlatılmaz yaşanır.

Devamını Oku
Müzeyyen Keskin

Sağlık ve huzur içinde geçmesini dilerim. Büyükleimizi sakın ihmal etmeyelim.Hatta kimsesiz çocuklar yurdunu ziyaret emek de ne kadar sevap olacaktır.Bir tebessüm ve ile onları mutlu ve memnun edelin.Bayramınız kutlu olsun selam ve saygılarımı gönderiyorum Allaha Emanet Olunuz

Devamını Oku
Müzeyyen Keskin

Yalan dünyayı böyle gider mi sandım
Dünyanın rengine, şatafatına kandım
Böyle gelmiş, böyle gider sandım
Lailahe illallah, Muhammedün Resulullah


Devamını Oku
Müzeyyen Keskin

Tüm İslam Aleminin ve Türkiye'min Mübarek Kandilini tebrik eder. Şimdiden Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Rabbim tekrarına kavuşturmayı nasip etsin.
Bütün sevdiklerinizle birlikte sağlık,huzur,mutluluk içinde geçmesini dilerim. Bütün günleriniz bayram neşesi için de geçsin

Kırgınların,küslerin barıştığı,büyüklerin ve küçüklerin unutulmadığı,sevgilerin paylaşıldığı coşku içinde yaşamanızı yürekten diliyorum.

Devamını Oku
Müzeyyen Keskin

Allah cümle müslümanların kandillerini müberek etsin. Üç ayların başlangıcı olan bu mübarek gecede yine Hakka yalvararak günahlarımızı afetmesini dilemek birazda ahiret saadeti için uğraşmak. Cümlemizin kandili mübarek olsun selamlar Allaha Emanet Olunuz.

Devamını Oku