Elazığlı Mustafa Kaya: Hakkında ziyaretç ...

Elazığlı Mustafa Kaya
2220

ŞİİR


11

TAKİPÇİ

 • Mustafa Kaya
  Mustafa Kaya 11.03.2021 - 18:28

  henüz daha bugün fark ettim Meral Polat, hangi okul hangi yıl öğrencimdin, çok sevindim mutlu ettin yazdıklarınla teşekkür ederim Allah'a emanet ol.

 • Osman Coşkun
  Osman Coşkun 27.01.2012 - 12:10

  kutlarım Mustfa bey hoş bir benzetme. uzun zamandır yetkili şair olarak antolojiye giremiyorum bir karmaşa var ben Perihan pehlivan tam puanla kutlarım. isim başka ama bu bennim hatam değil düzelttik diye yeni mesaj attılar ama hata düzelmemiş.

 • Hasan Karabay
  Hasan Karabay 27.12.2007 - 17:41

  sizi tebrik ederim inşaallah şiir dünyasında hak ettiğiniz yere gelirsiniz saygılarımla

 • Meral Polat
  Meral Polat 08.06.2006 - 23:23

  BEN BİRŞEY DİYEMİYORUM ÇÜNKÜ DİYECEK SÖZ YOK O BENIM BİRİCİK ÖĞRETMENİM HEMDE HAYAT ÖĞRETMENIM ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM ONDAN! TEK YAPMAM GEREKEN ZATEN SADECE ONUN YOLUNDAN GİTMEK OLDU.NE DİYİM BASKA! ! __GURURLA SÖYLÜYORUM AYRI Bİ ŞEVKLE SÖYLÜYORUM BUNU: O BENIM ÖGRETMENİM! !

 • Ekrem Kocakurt
  Ekrem Kocakurt 06.05.2006 - 06:55

  Mustafa bey şiirlerinizle ve sizle ne yazıkki bu gece tanıştım.Yüreğinize sağlık.Okuduğum şiirlerinizde boş laf yok dolu dolu duygular okumaya devam edicem.Teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.

 • Hanife Hande Haghgoui
  Hanife Hande Haghgoui 07.04.2006 - 18:38

  Değerli şiir dostum
  Yüreği güzel,kalemi güzel,dizeleri güzel,mesleği güzel, kendisi güzel değerli arkadaşım.
  Ben ne kadar şanslı biriyim,sizi tanıdığım,yüzyüze konuşabildiğim,şiir hakkında zaman zaman sohbet edebildiğim için! .Bu yüzden ben kendimi diğer şiir ve şair severlerden daha şanslı sayıyorum..
  Size şiir dostum diyorum.Dostların en güzeli bana şiir sevdiren beyefendi! .....Sizi tanıdığım için çok mutluyum, gururluyum.
  Siz hep var olun! ..Aşık olun, üzülün, ağlayın,gülün,hüzünlenin,coşun, koşun, yorulun,kavuşun,ayrılın ama hep olun! ..Sevgi ve saygılar büyük usta, şiir dostum.
  İYİKİ VARSIN! .....H.Haghgoui

 • Fatih Kuşak
  Fatih Kuşak 07.09.2005 - 03:44

  Syn. Mustafa bey demeyeceğim abi diyeceğim bende Elazığlı sayılırım okul nedeni ile 4 yılım orada geçti daha geçen haziran sonunda ayrıldım o diyardan.Orası öyle bir memleket ki şiirler yazdırıyor en taş kalpli olanada...Saygılarımla... Birde orada sadece dinledim o şarkıyı şöyle diyordu sanatçı.. Sözüm şiirlerin en mükemmelidir.. Senden başkasını seven delidir / mutlaka bilirsin abi bu şarkıyı...

 • Ahmet Temiz
  Ahmet Temiz 18.08.2005 - 10:55

  İnsanı alıp derinlere götüren bu sıcak şiirler için teşekkürler.inanıyorum ki bu üretkenlik ve tarzınızla şiir dünyasında hakettiğiniz yeri alcaksınız.