Ece Naz Akyüz Şiirleri - Şair Ece Naz Akyüz

guzel bir hayatim var :)

Ece Naz Akyüz

Ne kadar adaletsiz değil mi?
Her gün seni düşünürken, senin beni düşünmeyişin. Ne kadar adaletsiz değil mi? Senin başkalarıyla mutlu olduğunda benim de senin yerine sevinip, kendim için üzülmem. Ne kadar adaletsiz değil mi? Seni sen yokken sevişim. Öyle veya böyle seni hatırlayıp kalktığım her sabah ve her kalbimin attığı gün  seni bekliyorum, bekleyeceğim.

Devamını Oku
Ece Naz Akyüz

Aldığım kaktüsü bile sevdim ben. Aşkla baktım ona, o da acıttı canımı senin acıttığın gibi. Ama pes etmedim ben. Senin peşinden nasıl koştuysam, sana senin canını yakma korkusuyla hareket edip, sana nasıl baktıysam ona da öyle baktım.

Devamını Oku
Ece Naz Akyüz

birbirimizin kalbini kırdık?
eskiden kirmaya kiyamadigimiz kalbimiz su an paramparca.

Devamını Oku
Ece Naz Akyüz

Senin el üstünde tutup, gözlerini ayırmadan ona baktığın  günleri gördüm. Sen onu kalbinin içine yer etmişsin. Sen onun yanında sevgiyi ve aşkın en büyük evrelerini tattın. Ama aynı zamanda onun zararını da gördün yani senin kalbin ne kadar sevgi dolu ise onun kalbi o kadar ki hem acımasız hem de sana tutsak.

Devamını Oku
Ece Naz Akyüz

Zamanla geçer demişlerdi. Ama zaman geçmeyen acıların bile ilacı olmamışken, benim ilacım nasıl olacaktı. Bana lazım olan sendin. Çünkü benim ilacım da zamanımda sensin..

Devamını Oku
Ece Naz Akyüz

Unutmak en büyük intikamdır. Her sokak başında seni görüp gözümü alamadığımda sen hiç bakmıyorsun bile sanki beni unutmuşsun gibiydi. Beni gör diye elimden gelen saçmalıkları yaptım. Ama sen gözlerinin gördüğü halde kör taklidi yaptın. Şimdi seni görmek için sokakları arayan gözlerim. Mantığıma tutuklandı. Mantığım ise seni istemiyordu..

Devamını Oku
Ece Naz Akyüz

Sessizliğinde boğulup, çok düşünüp aklını yitirdiğinde anlayacaksın beni. Ama o zaman ne ben olacağım ne de eski sen..

Devamını Oku