Semet Koman Antoloji.com

Samet Koman Kendim gibi sizler gibi hayat yolculuğuna çıkmış yine sizler gibi hayatın süzgeçlerinden geçmiş ve geçmekte olan şair ruhlu bir dostum ben.İnsanlara, insanlık vasıflarına sahip olma dışında sınırlama getirmeyi düşünmeyen ve hayatı yaşamayı gerçek orjininde yakalamaya çalışan kişiliklere saygı duymayı düstür edinenlerdenim.En sevdiğim insanlar gerçekle olmayan arasındaki farkı görerek, bizlere sunulmuş olan sahte gerçeklerden öte, hakikati yaşayışı seçen ve kavrayan dostlardan müteşekkildir.Sonuçta hep birlikte insanoğluyuz ve belirli bir süre sonunda herkes aynı şekilde hayata elveda edecektir. Bu değerli süreçte hayatımızı; kaynaşmaya, paylaşmaya, geleceğe, mutluluklara ve bizim gibi olacak yarınlara ayırmamız dileğiyle...
..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 11.04.2017 - 23:35

  Şair arkadaşımız Semet Bey

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın grubumuzda aramızda görmek dileklerimizle esen kalın.

  * Antoloji Sitesi Yetkili Şairler Grubu *

 • Reyhan Altaş Şairler Dünyası Grubu
  Reyhan Altaş Şairler Dünyası Grubu 11.04.2011 - 11:31

  Doğum gününüzü candan kutlarım biliyorsunuz arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsiniz ama sizin için her zaman varolduklarını ve sizi düşündüklerini bilirsiniz Bugün biz dostları göremesenizde bilin ki iyi bir dostlar olarak her zaman yanınıdayız... Hayatın tüm kötülüklerinin sizde ...

 • Şule Şelale
  Şule Şelale 29.11.2009 - 22:25

  ]*_______*c*c* c *______* c *c* c *
  *___*c*______* c *__* c *_______*c*
  *__*c*___________* c *___________*c*
  *__*c*__Sevgi_Çadırının_Can_ Dostu_*c*
  *___*c*__Kurban_Bayramınız_Kutlu_*c*
  *____*c*_Kurbanınız_Mübarek__*c*
  *______*c*___Sağlık__Huzur___*c*
  *________*c*___Mutluluk___ *c*
  *_ ...

Toplam 4 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • a-Hatır soracak kadar

  Mikdat Bal

  13.05.2011 - 00:06

  Bakidir hatıralar ebediyen silinmez
  Sırrıdır ikimizin açılmadan bilinmez
  Öyle bir yoldan geçtik tekrar geri gelinmez
  Velevki birbirini bir an görecek kadar
  .......
  .......
  Sevdayı bilen bilir yaşamayan anlamaz
  Yine bir şeyler kalmış hatır soracak kadar

  Bu yollardan bir defa geçeriz ve ...

 • Meydanlarda şenlik var!

  Mikdat Bal

  12.05.2011 - 23:54

  Siyasetin öteki hazin haline: saçma, uyutan, uyduruk ve sırf iş olsun koltuk dolsun, bol keseden param olsun oyunlarına çok güzel bir ayna tutmuşsunuz. Yüreğinize sağlık.

 • Meydanlarda şenlik var!

  Mikdat Bal

  12.05.2011 - 23:51

  Siyasetin hazin haline: saçma, uyutan, uyduruk ve sırf iş olsun koltuk dolsun, bol keseden param olsun oyunlarına çok güzel bir ayna tutmuşsunuz. Yüreğinize sağlık.

Toplam 22 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • serbest kürsü

  14.06.2015 - 18:42

  YAZAR VE ŞAİRLERE DUYURU (Ruhsal Soygunlara Dikkat Edin)

  SUÇUN YÖNTEMİ: Ruhsal hayat kullanılarak duruma göre 6, 12, 21,50,62, 100 kişilik gruplar halinde toplu olarak ruhsallaştıklarını, ruhsal olarak birleştiklerini söyleyen kişilerin çakralardan veya kendi ruhsal dünyalarına kişileri kilitleyerek insan vucudunun her tarafını yoğun nazar olayına maruz bırakarak uzuvlarını, beynini kendi nazar ve aktardıkları efsun yolu ile (nazar ve efsun yoğunluklarının fazlalığından dolayı) ele geçirip, ruhsal hayatına direk müdahale edilerek kişinin kendisi ile ilgili herşeyin öğrenilmesi, düşüncesine ve iradesine müdahale edilmesi ve bu hususlarda büyü ve cinlerin kullanılması olayı. (Hayatına hissettirmeden yön verilmesi de bu işe dahil edilmektedir.(ruhsalının içine girip, şahsın yerine düşünülerek)
  SUÇUN İŞLENİŞİ: Ruhsallaşıyoruz diyen kişilikler ruhsal olarak her türlü eziyeti yaparak 24 saat boyunca ruhsal yönden hissettirmeden veya hissettirerek tecavüz edip tacizde bulunarak efsun yaptıklarını, ruhsal çoçuğu ve katmanlarını patlatarak efsun(özelllik ve niteliklerini kullanmak üzere el koyduklarını) aldıklarını, kişilik özelliklerinin ve yeteneklerin özellikle yazarlık ve iş ve yaşam tecrübesinin, bilgilerinin kendilerinde olmadığını söyleyerek yaptıkları efsundan alıp kullanmak kişileri de köreltip ruhsal ve fiziksel bitirmek ve öldürmek isteiklerini söylemekteler. Bunu yaparken ele geçirdikleri kişinin ruhsal gözlerini devamlı kör edip kişiyi ruhsal olarak darp ederken fiziksel olarak bitkin düşmesini, acı çekmesini sağlayarak ruhsal dünyasına soktukları kadın ve erkeklerin seks yapmasını sağlamakta(bunun görüldüğü beyan ediliyor) ve buna ihtiyaçları oldukları palavrasını söylemekteler. Ruhsal dünyada bu tür soyguncuların ve içeri soktukları kişilerin devamlı olarak seviştikleri görüldü.
  Kimseyi kaile almadıklarını bazen mit bazen de mafya olduklarını söyleyerek soydukları şahıslarla bir sürü yalan konuşma yapmaktadırlar.
  Seni öldürürüz, bizden büyük olamazsın, işinden attırırız, iş karşılığı böyle işler yapacağız, işini bırak hemen git, biz doğulu, biz Türkü, biz kendimizden olmayanları sevmiyoruz, istemiyoruz, elimizdesin, bizden kurtulamazsın, ruhsal dünyanı bize sat, yoksa seni felç edip senatoryuma yatırarak kullanacağız tehdidini savurmaktalar. Biz senin gibi yetişmiş insanları ruhsal yoldan soyup 500 defa ruhsal yoldan patlatıp kopyalayıp sonra bizimkilere(Ermeni de demekteler) aktarıp maddi ya da fiziksel hayatlarında bizimkileri besleyerek devasa yapılar ve güçler oluşturacağız diyorlar.
  Omurilik sistemine girip kendi aralarında ve soydukları kişi ile konuşup ve gözlerine girip efsun yaparak soydukları kişilerin gördüklerini görüp, cinle efsun taşıdıklarını, kıçtan girip ruhsal dünyada ruhsallaştıklarını ve ruhsal dünyadaki ruhsalı kullanarak içine girip gizlendiklerini ve kişinin her tarafına topluca nazar ve efsun sokup ele geçirdiklerini söyleyerek, efsunlama işi yaparken her şeyini gördüklerini söylüyorlar. Bu olaylar yaşanıyor ve onaylanıyor. Bu nedenle özel ve kişisel gizliliğin bu yöntemlerle kalmadığı beyan ediliyor. Soyulan şahsın yaptıkları şeylerine de karışıp bunu yap, yok bu sana fazla, soydukları kişinin tanıdıkları hakkında da vesveseler üretip bunu ona aktararak abuk sabuk görüşlerle hayatına direk karışıp istediklerini yaptırmak istediklerini söylemekteler.
  Bu da Anayasanın MADDE- 17 deki Kişinin dokunulmazlığı, Maddi manevi varlığının bütünlüğü ve korunması, MADDE -12 deki kişilik haklarına kişiliğe dokunulamaz, MADDE -20 özel hayatın gizliği ve korunması MADDE - 41 Ailenin korunması kanunlarından doğan kişi haklarına direkt dokunularak tecavuz edilme suçlarına giriyor.

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR