Salih Kozan Antoloji.com

Salih Kozan Kimdir?

Çorum-Bayat ilçesi Demirciler ve Eski Alibey köyündenim. Evli,üç çocuk babasıyım. İlesam üyesi, denetleme kurulu başkanı ve Türkiye Yazarlar Birliği üyesiyim.
Hobi olarak başladığım edebiyat serüvenine, çeşitli platform ve dergilerde yayınlanan makale ve şiirlerimle devam ediyorum.
Bir çok antolojide şiirlerim yer aldı. İlk şiir kitabım olan 'Yüreğimin Dili' okuyucusundan aldığım olumlu tepkilerin hazzı mutluluğumu artırıyor.

İhvani Paylaşım Platformu, Şairler tanışma toplantıları, Altındağ Belediyesi Hamamönü söyleşileri, Çorum Aşıklar Derneği bünyesinde, 'Yürek Titreten Nağmeler' programı sunumu, Aşık Reyhani'yi anma etkinliği gibi bir çok kültürel faaliyette aktif rol alarak edebiyat ve kültür dünyasıyla iç içe yaşıyorum.
..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 23.02.2019 - 20:06

  Sayın Salih Kozan

  < DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >

 • Halil Aydın
  Halil Aydın 03.05.2018 - 13:43

  Halil aydın
  Sinop ili Boyabat kazası 1942 doğumluyum, KASTAMONU Gölköy öğretmen okulundan mezun oldum ve Konya SELÇUK EĞİTİM ENSTİTÜSÜ mezunuyum MARDİN, BİTLİS Adilcevaz da öğretmenlik yaptım, Osmaniye ortaokulu, Dervişpaşa LİSESİNDE ÖĞRETMEN VE İDARECİ OLARAK ÇALIŞTIM, 1994 YILINDA EMEKLİ OLDUM, ...

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 23.02.2018 - 21:44

  Şair arkadaşımız Sayın Salih Kozan

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın gruplarımızda görmek dileklerimizle esen kalın.

  * Antoloji Sitesi Yetkili Şairler Grubu *
  * Evrensel Sanatçılar Birliği ESB *

Toplam 326 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 10591 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR