Salih Kozan Antoloji.com

Salih Kozan Kimdir?

Çorum-Bayat ilçesi Demirciler ve Eski Alibey köyündenim. Evli,üç çocuk babasıyım. İlesam üyesi ve denetleme kurulu başkanıyım Türkiye Yazarlar Birliği üyesiyim.
Hobi olarak başladığım edebiyat serüvenine, çeşitli platform ve dergilerde yayınlanan makale ve şiirlerimle devam ediyorum.
Bir çok antolojide edebiyat ve kültür dergilerinde şiirlerim yer aldı. İlk şiir kitabım olan 'Yüreğimin Dili' okuyucusundan aldığım olumlu tepkilerin hazzı mutluluğumu artırıyor.

İhvani Paylaşım Platformu, Şairler tanışma toplantıları, Altındağ Belediyesi Hamamönü söyleşileri, Çorum Aşıklar Derneği bünyesinde, 'Yürek Titreten Nağmeler' programı sunumu, Aşık Reyhani'yi anma etkinliği gibi bir çok kültürel faaliyette aktif rol alarak edebiyat ve kültür dünyasıyla iç içe yaşıyorum.
..

Devamını Oku
 • Recep Özcan Çalışkan
  Recep Özcan Çalışkan 15.09.2019 - 15:06

  Salih Bey çok teşekkür ederim

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 23.02.2019 - 20:06

  Sayın Salih Kozan

  < DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >

 • Halil Aydın
  Halil Aydın 03.05.2018 - 13:43

  Halil aydın
  Sinop ili Boyabat kazası 1942 doğumluyum, KASTAMONU Gölköy öğretmen okulundan mezun oldum ve Konya SELÇUK EĞİTİM ENSTİTÜSÜ mezunuyum MARDİN, BİTLİS Adilcevaz da öğretmenlik yaptım, Osmaniye ortaokulu, Dervişpaşa LİSESİNDE ÖĞRETMEN VE İDARECİ OLARAK ÇALIŞTIM, 1994 YILINDA EMEKLİ OLDUM, ...

Toplam 327 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 10379 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR