Ozgul Antoloji.com

 • gözlük

  18.11.2004 - 15:30

  Bence gözlüğün hiç karızması yok. Hanı eski turk fılmlerınde aptal kızlara kocaman gozluk taktırırlardı ya, sonra kız evrim geçirip gözlükleri atar güzelleşir falan. Yüze uygun olanlardan bahsetmiyorum cunku bu gune kadar kullandığım hiç bir gozlugun bana yakıştığını düşünmedim. Kendimi hep aptal gıbı hissettim. Sanki gozlerimi bilerek bozmuşum gibi bir his hala içimi yer durur. En son 2.5 idiler ve şu anda çok kötü ağrıyorlar İnsallah ben ölene kadar 10 lara falan çıkmaz. Astigmatın da tedavisi cetrefilliymiş iyi mi. Hem gözümüz bozuk hem de tedavi edemiyoruz. Ah gözlerim ah bu dünyayı ben hiç önünüzde bir şey olmadan göremeyecek miyim? ? ? :(((((

 • türban

  03.11.2004 - 20:33

  Allah kapanmayı emretmiş her iki cinsiyete de. Erkeklerin kendilerini teşhir etmek gibi bir davranışlarını göremiyorum da bayanların (korkarım ben de dahil olmak üzere) bunu yapmak için adeta çırpındıklarını görüyorum. Gelelim türban konusuna. Turban sadece bir simge diyeceğim çünkü saçı örtmenin farklı yolları mevcut. Ki burada zaten günah olan saçın görünmesi. Saç kapatıldığı sürece onun ne ile örtüldüğü önemsizdir.

 • aşk

  03.11.2004 - 20:20

  Aşk tam olarak iğrenç bir şey. Hayatı altüst eden, ondan kurtuluncaya kadar da hep uçlarda yaşatan, kör olası bir şey. Kazandırdıkları kaybettirdikleri yanında o kadar az ki, konuşmaya bile değmez.

Toplam 6 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR