Ömer Liman Antoloji.com

Allah, israile ve işbirlikçi dost ve uşaklarına lanet etsin. Filistin halkı bizdendir. Biz de Filistin halkındanız.

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 10.06.2023 - 23:13

  Arkadaş Grubumdan Sn. Ömer Liman
  << DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >>

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 10.06.2022 - 21:38

  Site arkadaşımız Sn. Ömer Liman
  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN **

 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 10.06.2021 - 23:11

  Şair arkadaşımız Sn. Ömer Liman
  << DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >>
  - Ayrıca sizi bu saygın gruplarımızda görmek dileklerimizle esen kalın
  * Antoloji Yetkili Şairleri * Evrensel Sanatçılar * Şarkı Sözü Yazarları *
  * Çağdaş Şairler * Antoloji Üyeleri * Özgür Şair-Yazarlar *

Toplam 9 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 28 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • Hrant Dink

  27.12.2007 - 15:29

  Hırant Dink, bu vatanın güzel evlatlarından birisidir. Hırant Dink, emperyalist batılıların ermeni halkını kandırarak Osmanlıya isyan ettirdiğini, Osmanlı adaleti ile karşılaştığında ise ermeni halkına hiç sahip olmadığını gören, bu yüzden hristiyanlıktan küsen bir aydındır.
  Hırant Dink, batının emperyalist çehresini çok iyi idrak eden, onların emperyalizmine karşı çıkan bir insandır.

  Biz ermeni değiliz, Müslüman Türküz, ancak, Hırant Dink ise bizim komşumuz, vatandaşımızdır. Aynı vatanın evlatlarıyız. Aynı atmosferi soluklayan insanlarıyız.

  Hırant Dink hiç bir zaman, bizim milli ve manevi değerlerimize hakaret etmedi. Bizim islami değerlerimize küfretmedi. Bize hiç bir zaman hakaret etmedi. Bizi annemizin kara çarşafı ile, bacımızın tesettürü ile aşağılamadı. Bizimle bu vatanı kardeşçe paylaştı, kardeşçe yaşadı, ancak kalleşçe öldürüldü. Yazık.

 • fatih terim

  22.11.2005 - 14:50

  Yetenek sahiplerinin en büyük zaafları kendilerini aşılamayack zannetmeleridir. Alanında başarılara imza atmış bir spor adamıdır, doğruları ile birlikte yanlışlarıda çoktur. Kendisinden daha yetenekli spor yeteneklerinin olduğuna inanamaması büyük yanlış, ancak isviçreye karşı tavrını doğru buluyorum. Şahsi kanaatim.

 • hz.ali

  17.02.2005 - 14:17

  Hz. Ali, İmam Ali, Rasulullah' ın damadı, Ehli Beyt' ın kendisi, kardeşi, damadı, babası, İslamı Süreyya yıldızında da olsa yeryüzüne hakim kılacak kahramanların atası, Canlı Kur' an, Canlı İslam, Allahın Arslanı,İlmin Kapısı, Nuhun Gemisi, Kurtuluş Çerağı, Dinin Direği, Al-i Beytin Mümessili, Şahı Velayet, Afitabı Adalet, Hurşidi Şefkat, Mihengi Mizan, Aşkı Namütenahı, Sabrı Kebir, Hamiyi Müstazaf, Muhibbi Vahdet, Vesilei Necat. Sahibi Havzı Kevser, Zevci Fatımai Zehra El Betül, Gözler Nuru, Gönüller Süruru, Nuru Aşki Gönül, Yoluna Kurban Olduğumuz, Yüce Rasulullahın Kardeşi, Valisi, Vasisi, Dini Kemale erdirici, Fatihi Hayber, Kahramanı Hendek, Arslanı Bedir, İmam Ali, böyle yazsak kıyamete kadar yazabiliriz.

Toplam 10 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR