Nurkamer Kamisli Antoloji.com

 • Mustafa Söğüt
  Mustafa Söğüt 02.12.2004 - 23:37

  allahın pkksı. aşşagılık yaratık. sen konserlerden çıkmıyorsundur orda. ulu önderiniz abdullah öcalanın posterleriyle dolu salonlardan.bi de çıkmış konuşuyorsun.zavvallısınız kızım siz.yediginiz kaba pisliyosunuz.ama unutmayın bu ülkeye ihanet den bir kimse bu ülkenin kurşununuda yiyecektir.

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • dehap

  26.12.2004 - 01:14

  bu ülkedeki siyasi partilerin her secim öncesi verdigi sözleri meclise girdiklerinde unuttuklarini gören kürt halkinin 'kendi adamlarimizi secelim, bizim insanimiz bize yardim eder, sözlerini unutmaz' düsüncesiyle olusturulan bir partidir. ama malesef onlarinda digerlerinden bir farki yoktur, sadece kendi ceplerini düsündüklerinden halkin umutlarini bosa cikarip, yangina körükle giden ve simge durumuna ulasmis olan insan topluluklari....

 • türk-kürt kardeştir

  26.12.2004 - 01:09

  türk kürt kardestir lafi bana hic bir sey cagiristirmiyor, cünkü böyle bir sey yok.
  kardes olsaydik su anda daha insanca yasiyor olurduk....

 • aşk

  26.12.2004 - 01:05

  sevdigimiz zaman ask o kadar büyüktür ki, bir bütün olarak icimize sigmaz, karsimizdaki insana dogru hareket etmeye baslar. orada kendini durduran, baslangic noktasina geri dönmeye zorlayan bir yüzey bulur.iste karsimizdakinin hisleri dedigimiz sey, kendi sevgimizin carpip geri dönüsüdür. bizi gidisinden daha fazla etkilemesinin, büyülemesinin sebebiyse kendimizden ciktigini farketmeyisimizdir.

Toplam 29 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR