Kadir Gözütok Antoloji.com

1986 senesinin Mart ayının 17. günü dünyaya gelmişim. Beş çocuklu ailenin en küçük üyesiyim.İlkokul, ortaokul, lise derken 2004 senesinde üniversiteyi kazandım.2008 senesinde de üniversiteden mezun oldum. Şiir hayatım '98 Adana depremiyle başladı. Uzun bir ara verdikten sonra üniversite yıllarında tekrar şiirler çiziktirmeye koyuldum.Sürekli kendimi geliştirdiğim düşüncesindeyim şiir konusunda.İlk yazdığım şiirleri edebi açıdan değersiz bulduğum için sakladım bir köşeye.
Bana göre şair sürekli bir arayış içinde olan kişidir.Arayışları, heyecanları olmayan kişi ancak şiir yazar şair olamaz.
..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 17.03.2018 - 21:15

  Şair arkadaşımız Bay Kadir Gözütok

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın gruplarımızda görmek dileklerimizle esen kalın.

  * Antoloji Sitesi Yetkili Şairler Grubu *
  * Antoloji.Com Çağdaş Şair Yazarlar Birliği *
  * Evrensel Sanatçılar Birliği ESB *
  * Özgür Şai ...

Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Çaresiz

  Yavuz Bülent Bakiler

  24.04.2013 - 17:28

  Sadece Yavuz Bülent Bakiler'in değil Türk edebiyatının da en güzel şiirlerinden birisidir. Bir konu ancak böyle şahane ele alınabilirdi.

 • Tanımadı

  Arif Nihat Asya

  24.04.2013 - 17:18

  Kıbrıs'ta yazılmış olan bu şiir ihtilalci tehlikesinden dolayı bir kibrit kutusu içerisinde gelmiştir anavatan Türkiye'ye. Mükemmel bir şiir...

 • Mende Mecnûn'dan Füzûn Aşıklık İsti'dâdı Var

  Fuzuli

  13.01.2009 - 00:24

  Bir gazel içinde Türk edebiyatının en çok kullanılan aşık tiplerinin hepsini öyle zayıf noktalarından -hiç kimsenin göremeyeceği ayrıntıları görerek- yakalamış ki en büyük aşık Fuzuli kendisi oluvermiş zaten.Bülbülü derde sabrı olmayan diye, Mecnun'u sadık bir aşık değil diye eleştiriyor. Oysa ben h ...

Toplam 8 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR