Ahmet Idrısoglu Antoloji.com

Seydiler-Kastamonu doğumluyum. Ö? retmen bir babanyn tek o? luyum. Yazymsal ve? iirsel bir de? erim varsa? ayet bunu, Apdurrahmanpa? a Lisesi 5Ed.B deki Edebiyat ö? retmeni Merhun Ali Muhlis TÜMTÜRK Beyefendiye borçluyum. Kendilerini hep Rahmetle anyyorum.
Sanatyn bir estetik ve cesaret oldu? unua inanyyorum. Kalemimi dizelerde korkusuzca gezdirme? i öprendim.
Çiftçilikle ba? layan serüvenim, esnaflyktan emeklili? e kadar uzandy. Sonsuzlukta iki çul arasynda - kundak ve kefen bezleri - bir an olarak yorumluyorum.
Serenat adly bir? iir kitabymy az sayyda da olsa kendi olanaklarymla yayynladym. Ykyn bir gelecekte eserlerimi yayynlayabilmeyi dü? lüyorum.? u anda http://serenat-siirler.blogspot.com/ isimli bir blo? umvar.
Dilrim çok de? er verdi? im antolojide de mahcup olmam.
Her? ey gönlümüzce ve? iirce olsun.
..

Devamını Oku
 • Sinan Karakaş
  Sinan Karakaş 27.06.2010 - 23:32

  Değerli arkadaşım bu gün sizin doğum gününüz, iyi ki doğmuşsunuz, iyi ki sevenleriniz olmuş ve siz varlığınızla sevenlerinizi mutlu kılmışsınız, Saygı ve Selamlarımla

  Doğum Günü

  (D) oğduğunda bilmezdin dünyada misafirsin
  (O) ysa nadir bulunan değerli bir safirsin
  (G) eçmiş günlere gör ...

 • Ali Rıza Atasoy
  Ali Rıza Atasoy 19.01.2009 - 13:24

  Sayın Ahmet İDRİSOĞLU'nu 17-18 Ocak 2009 tarihlerinde bir kültür ve tarih kentimiz olan Kastamonu'da düzenlenen 'İstiklal Şavaşında Türk kadını' konulu bir şiir ve sanat etkinliği esilesiyle tanıdım.İyi ki böyle bir programa katıltım ve iyi ki böyle sempatik ve yüzünden tebessüm hiç eksiylmeyen böyl ...

Toplam 2 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 28 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR