Hüseyin Alan Antoloji.com

Bir sesleniştir hayat ötelere dair.Şahlanmak gölgelerin içinden ışığa adım atarcasına.Doğum ölüme giden yolun başlangıcı ve ölüm ebede yolculuğun ilk durağı.Kararmış ufukların kızıl gözleridir hüzünlerimiz..

 • Bilal Özcan
  Bilal Özcan 01.01.2014 - 13:34

  Doğum Gününüzü Can-ı Gönülden Kutlar sağlık,sıhhat, huzur ve mutluluk dolu nice nice yıllar dilerim.
  Sevgi, Saygı ve Muhabbetle

 • Bedir Can
  Bedir Can 15.08.2006 - 20:07

  Hakkın selamından haberi olan
  Selametti iki cihüanda bulan
  Cenab-ı hak aşkıyla kalbi dolan
  Haktan odur ol nasibini alan

  Değerli şair arkadaşımız Ehli-Beyt sevenler grupuna hoş geldin bizi şereflendirdiniz

 • Yasemin Çağla Arslan
  Yasemin Çağla Arslan 13.08.2006 - 19:30

  O oo bir gönül dostu...
  O o bir kristal...
  O bir kalp...
  O bir yazar...
  O harika şiirlerin şairi...
  O bir KRiSTAL KALPLER ÜYESİ...


  HOŞGELDİNİZ...

Toplam 3 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Zifiri

  Eftelya Dila

  16.02.2009 - 20:45

  farklı bir çalışma anlık duyguların perçemsi yankısı..kalemine kuvvet...

 • Kalem Susar

  Özgür Köktürk

  11.08.2008 - 13:57

  Ben derim ki kalem konuşmuş.Hem de inadına şiir yazarak.Evet kalem susacak bir yerde bir yerde de haykıracak.Fakat susmayacak sussada feryatları.Geçmişten geleceğe köprü kurmalıdır kalem.Kalem tek başına kuru bir odundan başka bir şey değildir aslında ona can veren onu tutan ellerdir.Varsın kalem s ...

 • İhtilâl

  Özgür Köktürk

  23.04.2008 - 14:28

  Söz öbeklerinin arasında geniş bir mana ifa eden ihtilal manifestosunu görmemek mümkün değil.Ben her zaman şunu belirtmek isterim ki şair özgür köktürk şiirlerinde derinliğine; fikir, felsefe ,edebiyat ve aşk kokan bir usluba sahip olduğu muhakkak.Ve ben buradan bu şiire binaen içinizdeki ihtilalin ...

Toplam 88 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • Ergenekon

  08.07.2008 - 22:37

  Son zamanların en büyük çete opaparasyonunu çağrıştırdığı muhakkak.Aslında çok geç kalındı desem mübalağa etmiş olmam.Yargı bağımsızlığından dem vuranlar bu oparasyon karşısında adeta bu olguyu unutmuş olsalar gerek sözüm ona kişilere sahip çıkmaya çalışıyorlar.Ne yazık! ne yazık! ...ama boşuna uğraşıyorlar bu ülkenin geleceği bu karanlık fikirlerle örülmeyecek ve bu ülke demokrasinin ve inancın kalesi olmaya devam edecektir.Bu da gösteriyor ki geleceğimiz daha da parlak olacaktır ve dünyanın en saygın ülkesi haline gelecektir.Adı ne olursa olsun karanlık güçler can çekişmeye başlamıştır ve birlik ve baraberliğimiz daha da kuvvet bulacaktır.Allah miletimize ve devletimize güç ve kuvvet versin.İnşallh suçlular cezalarını görecektir.

 • elvada rumeli

  03.03.2008 - 21:20

  ATV tarafından yayınlanan hoş bir dizi.Tarihe birazcık olsun ışık tutmaya çalışmış fakat benim izleninlerime göre ittihat ve terakki cemiyetini bir nevi halkına hizmet etmek için çaba gösteren vatan severler olarak vermiş ve bunun karşısında Cennet Mekan sultan Abdülhamithanı koltuk sevdalısı biri olarak göstermeye çalışmışlar yani pek de o kadar objektif değil.Tarihi vesikalar da gösteriyor ki Sultan Abdülhamit Han olası bir savaşı durdurmuş ve tam 33 yıl ülkeyi en iyi şekilde idare etmiştir.Ben Kendisi için Siyasi deha diyorum.İttihat ve terakki cemiyeti darbeci bir zihniyetin taşıyıcısıdır ve ülke için yarar sağlayan dişe dokunur hiç bir şey yapmamıştır.Ve bu günde bu zihiniyetin kötü tezahürlerinin çığırtkanlığına soyunma çalışan modern ittihatçıları bulmak hiç de zor değildir.Bunu gördükten sonra diziyi izlemekten kendimi men ettim.

 • Yabancı Damat

  21.03.2006 - 17:51

  Uluslararası tıravma demek.Elin adamı hemde sünnet olmamış kalkıyor urfadan kız alıyor.Olacak iş değil...zaten urfalı kızın ne anaya saygısı var ne de babaya...ilk izlenim böyle idi.Dizi oldukça mizansel bir şekilde yürüyor ama türk aile ve hatta müslüman aile inancına hiç uymuyor.Benim en nefret ettiğim şey dizide ki rakı sofraları...Bilerek ya da bilmeyerek doğunun temiz yüzünü kirletici bir sahne.Bütün neme lazım dizelerde erkek aşık olur gider rakı içer...Ya da sigara içer.İçerden reklam yapılır.Ve o diziyi izleyen her iki kişiden biri bunu yapmaya kalkışır..Dizi zaten zıvanadan çıktı...ne kadar uzatırsan o kadar çirkinl olur...İnsanları çekmek için ya kadın dövülür ve küfür edilir ya da boşanmanın normal olduğu izlenimi verilir...Çok yazık! çok yazık...!

Toplam 4 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR