Yalçın Çınar Antoloji.com

Herşeyi apaçık yazmama rağmen (en azından yer ve zaman yettiğince) varım diye bir şekilde bu araçla iletişime geçen ve halen sahte yaşamlar içindeki sisli varmışımsılıklardan gelenler yoktular... ve yine kayıplar! Neden? Nerde...
-
İçtenlik... içten olsun herşey, o zaman aldatıcı da olmaz.Kastettiğim ciddiyet de bu zaten.Yaşama sevinci ve enerjisini veren içimizdeki o çocuğu kaybetmemeliyiz diyorum.Basketbol oynamayı severim.Şiir, deneme ve düz yazılar karalıyorum.
___ Bir Es ___
Şöyle sıkıca tut, tut kafamı iki elinin arasında
iyice.Patlıyacak sanki, şakaklarıma koy avuçlarını
ve sık.Bir uğultu, sanki peteğe uçuşup konan yüzlerce
..

Devamını Oku
 • fantezi

  05.01.2012 - 13:50

  Gerçekleşmesi mümkün olmayan yada en zor olan hayal türüne 'fantezi' denir bana göre. Bu sebeple kimi fantezilerimiz gerçekleşebilirken birçoğu da gerçekleşemez. Birçoğu fantezilerimiz olarak daima kalır ve hayal dünyamızın derinliklerinde gerekli-gereksiz zamanlarda onları yine yeniden yaşarız.

 • akrep

  18.11.2006 - 23:47

  Bizim buralar dolu! Yılda ortalama 10 akrep görürüz ev içi ve etrafında :) Onlar bizle,biz onlarla gül gibi geçinip gidiyoruz. İlginç bir cihaz kendileri.

 • AC/DC

  30.05.2006 - 17:29

  Hard Rock tarihine adını altın harfler ile yazdırmış olan süper bir grup. İyi ki vardı ve onsuz gençlik yaşamamışım,ne mutlu bana :)

Toplam 4 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR