Beyza Eler Antoloji.com

(((((((okuyorum nişanlıyım .mutluyum))))))Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim,ya da asla birini severken karşılığını beklemedim...D...ostluğuma değer biçmedim, sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim...Sevdiysem sonuna kadar gittim,bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim... Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım... Ama hata insana mahsustur dedim..Affettim, af diledim.. Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim..Onlar belki beni saflıkla yargıladılar.Belki de içten içe sinsice güldüler... Ama asıl unuttukları şuydu... Ben aldanmadım... Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar... Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için... Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için.. Oysa ben hiç insan kaybetmedim... Sadece zamanı geldiğinde vazgeçmeyi bildim o kadar?
..

Devamını Oku
 • Metin Üstüner
  Metin Üstüner 29.12.2012 - 10:27

  Yeni yılın size, sevdiklerinize ve tüm insanlığa hayır, huzur, mutluluk getirmesi ve arzuladığınız tüm arzuların arzu ettiğiniz güzellikte olması dileğiyle saygı ve selamlar.

 • Nesrin Asena
  Nesrin Asena 28.12.2012 - 01:13

  Değerli şiir dostuna teşekkürlerimle saygılar...............asena

 • Tuba Vural
  Tuba Vural 31.08.2012 - 18:19

  Merhaba! Sizi kurucusu bulunduğum bayanlara yönelik olan Şiir kolikler adlı grubuma davet ediyor, saygılarımı sunuyorum. Katılımınız mutluluk verecektir.
  Not: Bu linkten kolaylıkla ulaşabilirsiniz:
  http://www.gruplar.antoloji.com/siir-kolikler

Toplam 8 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 1 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR