Arzu Saim Ceylan Antoloji.com

1 kasım 1985 Perşembe saat 5:30’da saadet adlı hemşirenin ellerinde açmışım gözlerimi bir sonbahar günü ve mutluluk adı taşıyan birinin elinde gözlerimi açmış olmak dünyayı tanımak insanları tanımak birçok imtihan için geldim bende sizin gibi.Halim hep sonbahardır ama içimde hep bir mutluluk vardır.Kastamonunun şiirin bir ilçesiydi doğduğum yer Yeşili mavisine birbirine karışan o asil yer .ÇATALZEYTİN Denizin Orman havasıyla buluştuğu.Kaderimde İstanbullu olmakta varmış tarihin adını taşıyan o eşsiz yerde yaşıyorum bende.şiir yazmayı daha çokta duygularımı aktarmayı çok seviyorum.tarzım daha çok anlatımlı şiir yazmaktır.Hayal gücüm sınırsız olduğu için yaşamadığım bir çok şiiri yaşamış gibide yazabilirim ama gerçekleride yazabilirim bu okurlarımızın elinde ister benim hayatım gibi görürler isterlerse kendilerinden bir parça bulurlar.
Bu yolda yanımda ve bana destek olan kişilerede huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum.
Öncelikle Ali GALİP KARAKAŞ gazeteci yazar fotoğrafçı abime teşekkür ederim.
Aramızdan bir yıl önce ayrılan Erbil Efe DENGEL’ kendisini çok kısa zamanda tanıdım sevdim annesini çok sever onunla yaşardı annesinden birkaç ay sonra oda Hakka kavuştu ama bu dünyadan ayrılmadan öyle bir eser seslendirdiki onu hiç unutmayacağım.
http://www.youtube.com/watch?v=3lKqQEK7oY0 bu sitede İki Ucu Paslı Kapı adlı şiirimi seslendirmişti videolu şekilde yayınlanmaktadır.Çok güçlü yorumcudur.Kendisi Gazeteci Şair ve Yorumcudur.Büyük üstadımızdır.

Durak YİĞİT abim kendisi çok iyidir merhametli insanları çok sevmiş ama insanlardan okadar değer görememiştir.Çok güçlü bir yazar ve yorumcudur.Kendisi Gazeteci,Radyocu ve Yorumcudur.Bu arada sağlık problemleride olmuş bir ara aramızdan ayrılmıştır kendisine çok geçmiş olsun diyorum.
..

Devamını Oku
 • Işık German Ersoy
  Işık German Ersoy 01.11.2018 - 22:38

  Site arkadaşımız Bayan Arzu Saim Ceylan

  < DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >

  - Ayrıca sizi bu saygın gruplarımızda görmek dileklerimizle esen kalın...

  * Antoloji Yetkili Şairleri - Evrensel Sanatçılar - Çağdaş Şairler *
  * Gizler Dünyası - Özgür Şair-Yazarlar - Antoloji Sitesi Üyeleri *

 • İbrahim Soyalar
  İbrahim Soyalar 18.02.2015 - 11:32

  VİCDANIMIZA YEDİĞİMİZ DARBE SIZLATIR YÜREĞİMİZİ…
  Sevgili Özgecan… Seni koruyamadık… Senin kanın akmakta hepimizin vicdanında ve ellerinde… Simsiyah bir ortaçağ karanlığındayız bu fail-i meçhul yerde... Suçluyuz Sevgili Kızım... Yok edemedik ne yazık ki azgın ve cahil kafaları… Şiddet, cinsel istism ...

 • Hüseyin Çubuk
  Hüseyin Çubuk 05.01.2015 - 00:10

  2015'in, Sömürüsüz, kavgasız bir dünya düzeni için,
  bir başlangıç, bir umut yılı, olması dileklerimle,
  yeni yılınızı tebrik ediyorum..

  Saygı ve Selamlarımla..

Toplam 16 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 121 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR