İdris Gündüz Antoloji.com

Zaten tabiyatı bileAyrılık üzerine kurmamışmı yaradanYaprak düşer dalından Yağmurlar ayrılır bulutlardan Seviyorum derken bileAyrılır sözler dudaklardan... kokusuz, tatsız, karanlık, sessiz bir hiçim dokunsan insansız kalınca yokluğa karışan kimsesizliği sonu olan bir hiç.
..

Devamını Oku
 • Hüsamettin Sungur
  Hüsamettin Sungur 16.06.2021 - 08:27

  DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
  Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın

 • Günün Şiiri Editörü
  Günün Şiiri Editörü 09.01.2012 - 12:01

  günün şiiri köşesinde yaptığınız yorumlarla sayfaya ve şiire verdiğiniz katkıdan dolayı teşekkür ederim efendim..

  Günün Şiiri Editöryası Adına

  poeM

 • Âşık Çağlari Muammer Çalar
  Âşık Çağlari Muammer Çalar 16.06.2011 - 00:45

  Doğum gününüz kutlu olsun nice nice mutlu yıllara.selamlar

Toplam 3 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Veryansın

  İbrahim Tenekeci

  02.09.2021 - 15:27

  Eline kalem değen takdir bekler!
  Sırtına Meşe odunu vur yansın.
  Heba etme Güneşi, suyu derler…
  Dibine kibrit suyu ver yansın.

 • Veryansın

  İbrahim Tenekeci

  02.09.2021 - 15:22

  Bir deli bir kuyuya taş atmışta kırk tane akıllı çıkaramamış. o kuyuda derinmiş...

 • Bombay Ekspresi

  Blaise Cendrars

  01.09.2021 - 15:05

  bu şairin edepsizliği, günün şiirini seçenlerin edep halini de ifşa etmiş. yazık şiirler şairler bu kadar mı ucuzladı , bu konulara girmek bu meseleleri konuşmak daha faydalı harcanabilecek vakitlerin harcanması oluyor, Ayrıca kıymetli şiir ve şairleri de basitliğe bu iğrençliğe teşvik ediyor. Bu ru ...

Toplam 94 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • Ayasofya Camisi

  30.07.2020 - 11:30

  Yorumlarda Kabe kilise yapılsa hoşunuza gidermi denmiş. Fatihin Ayasofya'yı Cami ye çevirdiği gibi Peygamber efendimiz A.S.V 'da Kabe 'yi putperestlerin (Yani Sapkın bir inanışın) elinden almış ve Müslümanların kıblesi olarak kullanımına sunmuştur. Yani İslam Hak ve tek dindir diye bakmayınca sadece mantık ile hareket edince efendimiz A.S.V 'ın yaptıklarını da kabul etmez, Kuran'la çatışır hale geliriz. o yüzden İslam alimlerine kulak verip o kriterlere göre düşünüp karar vermek lazımdır.

 • serbest kürsü

  22.07.2020 - 15:16

  İnanç derece derece merdiven basamaklarına sıralanmış gibi. Dipteki Allah için yardım etmekte tereddütler yaşarken, yukarıdakiler fazlası ile varlığından, yeri geliyor canından geçiyor. Kişi inancının baskın geldiği ölçüde ilahi kurallara uyuyor, olmadı bahaneler uyduruyor :) uymak zor geliyor kaçıyoruz son durağa doğru gittiğimizi bile bile (demekki son durağada yeterince inanmıyorum Allah affetsin)

 • Ayasofya Camisi

  21.07.2020 - 15:44

  Yani bu camiyi simgesel olarak, fethin işareti bir mühür gibi, göndere çekilen bayrak gibi, cami olarak seçmiş sahiplenmiş, zulmetmemiş diğer mabetleri yakmamış yıkmamış dönüştürmemiş. Yani islami anlayışın gereği ve Fatih Sultan Mehmet Han'ın bu denli sahiplenişinin gereği evlatlarına burasını Cami olarak muhafaza etmek düşer. Mademki burası Müslüman toprağı, Mademki Türk toprağı, Mademki demokrasi var o halde çoğunluğun isteği olacak. Bu anlayışa göre yapılan geç kalınmış bir hak teslimidir.

Toplam 11 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR