Abdullah Bedeloğlu Antoloji.com

Abdullah BEDELOĞLU
özgeçmiş 1963 doğumlu

Bu kitap, T.C. Devletinin siyasal, ekonomik, iç ve dış yapısı hakkında bilgi veriyor. T.C. Devletinin, medeniyetler uzlaşmasını sağlamak amacıyla yaptığı yenilikleri belirtiyor. Bu yenilikler sonucunda devletin uluslar arası işbirliğinde elde ettiği olanakları ve hiyerarşi seviyesini belirtiyor. T.C. Devletinin hangi kültürü temsil ettiği, dünya barışına nasıl katkı sağladığını, Türkiye'yi dışlayan bir Avrupa'nın medeniyetler çatışmasına yenik düşüp II. Dünya Harbini yaşamak zorunda kalışını belirtiyor.

ABD ve Avrupalı devletlerin niçin Türkiye'yi kendilerine müttefik seçtiğini, kabul ettiğini, Türkiye'nin nasıl sağlam bir müttefik duruşu sergileyebildiği kitaptan anlaşılmaktadır.

..

Devamını Oku
 • Ayhan Bayram
  Ayhan Bayram 27.05.2019 - 21:41

  sizi tebrik ediyorum..başarılar dilerim

 • Ali Recep Güçlüler
  Ali Recep Güçlüler 11.09.2016 - 13:27

  Sağlık, Başar ve Esenliklerle Dolu,

  Daha nice Güzel Bayramlara! ..

  ' BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN '

 • Adnan Çatalbaş
  Adnan Çatalbaş 05.07.2016 - 00:41

  Dostluğun sevginin kardeşliğin ve hoşgörünün gölgesinde barış huzur mutluluk ve umut dolu günler temennisi ile iyi bayramlar sevgili dost selam ve saygılarımla Adnan Çatalbaş.

Toplam 14 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • Sancı

  Sevilay Çartık

  09.12.2016 - 22:25

  Duygu,görsel,kelime zenginliği var.Eleştirilen ve övgü yapılan aynı olunca kararsızlık gibi görülse de kararsızlık diyemiyorum. Ana düşünceyi belirsiz buldum.

 • Ala Geyik

  Ziya Gökalp

  28.10.2015 - 23:17

  1991 yılında yaşadığımız Türk İslam Devletlerinin bağımsız devlet oluşu ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatının sevincini tekrar yaşadık emeği geçenlerden Allah razı olsun ruhları şad olsun

 • Yol ve Yolcu

  Abdullah Bedeloğlu

  03.07.2015 - 20:55

  Güzel oku,masumiyeti yok eden, çürüten, sürekli fedakarlık ettiren, büyüme ve gelişmeni engelleyen, boşluk, kısır döngü oluşturan, kaderini bozan suçlu, her şey ayan beyan.
  Siyasetçiler sadece kendi, bencil eksenli olduğu için vatandaş, temel hak ve hürriyetler bilinmiyor

Toplam 110 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR