Uğur Uygun 1 Şiirleri - Şair Uğur Uygun 1

0

TAKİPÇİ

Uğur Uygun 1

Aslında Pek de Umursamaz Biri Değilmişim Be. Öyle Olsa Ne Diye Gönül Vereyim Sana.. Derdim Hüznüm Mutluluğum Sevincim Hayatım Olan Ey İnsan

Devamını Oku
Uğur Uygun 1

Biz Sevdiğimize Güzel Sözler Söylemek İçin İnternetin Altını Üstüne Getirenlerden Değiliz. Şairlerden Alıntılar Yapanlardan Değiliz.. Bizim Gönlümüzden Geçeni Yüzüne Yansıtan Gözlerinin Gözbebeklerine Kadar İnen Derin Duygulu İnsanlarız ;)

U.Uygun

Devamını Oku
Uğur Uygun 1

Neden illaki Yanında kız oldugunda cennettesin diyorlar? Ben cenneti kafama takmayarak yaşıyorum ailemle huzurluyum mutluyum.. Ufak tefek şeyleri dert etmiyorum.. Sorunun ne kadar büyük olursa olsun dünyanın yalan oldugunu düşünerekden problem etmiyorum.. Kafam dinc yaşım genc kız olmuş olmamış kim takar..
Ben Cennetimi Ahirette değil DÜNYAda yarattım ;)
U.Uygun

Devamını Oku
Uğur Uygun 1

Biz; Okul Bahçelerini Uçurtmalarımızı Uçurtmak İçin Kullanırdık Çoğu Zaman.. Sokakları Futbol Sahasına Çevirip, Sütçülerin ve Tüpçülerin Pikap Arabalarının Arkalarına Takılırdık.. Akşamları Balkondan Milletin Kafasına Az mı Soğan Patates Fırlatırdık.. Geceleri Zillere Basıp ve Alarmı Olan Arabaların Tekerleğine Vurarak İlerlerdik.. Çocuk Olmak Bi Başkaydı Be.

U.Uygun

Devamını Oku
Uğur Uygun 1

Gökyüzündeyim ve Şuan Sizi İzliyorum.. Hepiniz Karınca Gibisiniz. 6 Milyar İnsan Nereye Gidiyor? Bu Arabalar Neden Bu Kadar Hızlı Yürüyor? Taştan Kiremitten Çimentodan Yapılmış Evlerde Yaşam... Yediğimiz Ürünler 10 Dk. Sonra Atık Oluyor. Yaşamak Bu Mu? Ömrümüzü Uzatmak İçin Suya Ve Yemeğe İhtiyacımız Var. Bence İnsanın Ömrünü Besinlerden Ziyade Sevgi Saygı Büyütür..
Her Zaman da Diyorum! .. Ben Cennetimi Ahirette Değil DÜNYAda Yarattım!

Devamını Oku
Uğur Uygun 1

Beni Aldatmadı Sadece Kalbimi Aldı/attı

Arkadaşın Sana Birşeyi Anlatırken Seninde O An Birşeyi Hatırlayıp Ona Hemen Söylemen Onun İçin Fazla Bi Önemi Yok. Seninkine Kafa Sallayıp Kendi Hikayesine Devam Eder ;)

Okulda Verdikleri Kitapları Yardıma Muhtac Kişilere Verirdim. Kışın Benim Sayemde Isınırlardı Kitapları Yakarak. o_O

Devamını Oku