Gaziantep'e Hoşgeldin Adalet Terazisi Ko ...

Niyazi Sakar
1163

ŞİİR


6

TAKİPÇİ

Gaziantep'e Hoşgeldin Adalet Terazisi Korona!!

GAZİANTEP'E HOŞ GELDİN KORONA, İŞTE SANA HERKESTEN MAHKEMEDEN,VİJDANDAN ALLAHTAN KURTARAN SUÇSUZ*LARIN LİSTESİ AL NE YAPARSAN YAP...SANA VEKALET VERDİM LİSTEDE BACIM VE AĞABEYİM DE OLMAK ÜZERE AL MADEM GELDİN GAZİANTEPE O ZAMAN TEPE TEPE KAHRET LİSTEYİ TERTEMİZ TEMİZLE!!!

Yıl 1972 şahit oldum bir adam komşu erkek çocuğuna cinsel tacizde bulunmak istiyor SOR KORONA!!!

Yıl 1982 Antalya bir adam kendi öz kızını günlerce işkence ile öldürdü 38 sene oldu YETER ARTIK O SUÇSUZ BABAYA SOR KORONA!!

Yıl 1982 yazında bir hayat kadını ANTALYA'da bir parkta bağırıyordu gece parkta bir adam kadını gasp ediyordu o kadını kurtarıp evine yolladım. Adam arkadaşlarıyla gelip beni linç etti SOR KORONA!!

Yıl 2006 Gaziantep Cedeli köyünden kekeç bir adam geldi bana vurdu param çalındı SOR KORONA!!

Tarih 16 Temmuz 1989 kurban bayramı son günüydü... trafik kazası eşim öldü. Alkollü adam serbest
adam suçsuz ben suçlu şimdi bırakma 31 yıl oldu yeter artık patla ne olur O SUÇSUZA SOR KORONA!!

Yıl 2017 mart ayında Gaziantep gatem garanti önü param çalındı Nizip Dereköylü olduğunu duyduğum çok kilolu 1975 doğumlu şişman bir şahıs ''Hollandacı piçler ''diye küfür etti ve dayak yedim adam suçsuz ben suçlu,O ŞAHSIN BANA MADDİ OLARAK 15000 TL DARBESİ OLDU,SEBEPSİZ YERE BENİ SUÇLU GÖRÜP OLAYI KAPATAN POLİS EFENDİYİ DE HEM O PARAYI ÇIKART VE O SUÇSUZA SOR KORONA!!

Yıl 2020 Benim her an aklımdan intiharı düşünmem silinmiyor, uçan kuşa borçluyum bankalar dahil tefeciler dahil !!Bu duruma düşürenlerden hiç acıma SOR KORONA!!!

Utanmaz yüzsüzlerden,namussuz bezsizlerden ''Allahım var dinim var'' diyen Allahsız dinsizlerden yeter artık SOR KORONA!!!

Ve yıl 2020 tanıyan tanımayanların evliya dediği insanım bu çektiğimi çektirenlerin hepside ''mangalda kül bırakmayan'' güya müslüman!! Çektirenleri yak ve mangalda külünü bırakma ve hiç acıma SOR KORONA!!!


Şimdi bu zatı muhteremlerin tek tek isimlerini yazarım da belki hayatta değildir çoğu.Ama aynı soyadı adı taşıyan varsa onlardan da sor ..Mezardaysa kemiklerinden ve aynı soy ismi taşıyorlarsa bebeklerinden,uçakta olsalar da tüm uçağın hepsinden SOR!!! SOR KORONA!!!!!

Yıl 2001 haccca gitmiş kıprıs gazisi PTT'de amir çalışanlarının ekmeğiyle oynadı.Ona da sor korona neymiş ekmekle oynamak Ve onun hayattaki tüm yakınlarının canıyla oyna ama çektirme 14 gün sürmesin.VEKİLİMSİN KORONA ATEŞ OL KOR OL KORONA!!!!!!!

Ben ALLAH'a çok inançlı biriyim.Bana bu dünyanın evliyasi derler.Ve bana bir gaipten ses''Ey!! Kulum sen bu kadar yalvarıyorsun emin ol .Bu Dünya'da o adını bildiğin günahkarların çektiklerini gözlerinle göreceksin'' dedi .Ben ALLAH'a inanıyor ;Sana da güveniyorum o zaman bu zamandır ADLARINI ÇAĞIR SOR KORONA!!

Ey!!! Korona sen geldin geleli sana belki beş -on tane şiir yazdım . Her akşam balkonda Allaha yalvardım sen geldin 13 Nisan doğum günümdür. Bu gün 6 nisan 13 nisana kadar ya benim canımı al kurtar ya da onların canını tüm sevdikleriyle hem de çeke çeke al yeter artık yahu DUY KORONA!!!!!

Bir kadın geldi alamandan mezarda yatan anasına kardaşına ''kira verin yoksa çıkın'' dedi.Çıkmayınca o iki mezarda yatan anasını kardaşını çıkardı .Mezarlar nerde belirsiz!!BUNU DA ARAŞTIR PARAYA TAPAN BU KADINDAN VE GAZİANTEP ASRİ MEZARLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALLAH İÇİN SOR KORONA!!!

Bir adam bankadan kredi çekecekti abisine yani kardeşine kefil ol dedi.Öz kardeşi kefil olmak için para istedi.BU ADAMA ÖNCE PARA VER SONRADA SOR KORONA!!!

SUÇU GÜNAHI İŞLEMİŞ HACCA GİTMİŞ NAMAZA BAŞLAMIŞ ''ALLAH AFFEDER NASIL OLSA ''DİYENLERE ''ALLAHLA NE ZAMAN KONUŞTUN ''DİYE HESABINI SOR KORONA!!!

KARS/SARIKAMIŞ ASKERDİM ISPARTALI VE İZMİRDE OTURAN TACETTİN KALKAN isimli 1963/3 TERTİP DOĞUMLU YÜKLÜ PARAMI ÇALDI POLİS BULAMADI.ONU YANİ TACETTİN KALKAN'I BUL PARAMI AL VE ONA DA SOR KORONA!!!!

VALLAH BİLLAH GERÇEKTİR BU DEDİKLERİM.BU DEDİKLERİMİN YANİ SEBEP OLANLARIN ÇOĞU GAZİANTEPLİ VE ÜSTÜNE ÜSTLÜK MÜSLÜMAN!!! .GAZİANTEPİN SADECE PATLICAN KEBABI,BAKLAVASI,FISTIĞI MEŞHUR DEĞİL!!BÖYLE SÖÖRMELİK BALCANLARI DA VAR.YÜCE ALLAH YARDIMIYLA TÜM BUNLARDAN SOR KORONA!!!! ÇÜNKÜ SEN HESAP KESİM TARİHİNİ UYGULUYORSUN VE HİÇ ACIMA SOR KORONA!!! HEM DE DÜNYA'DA NE KADAR BU DURUMDA OLAN TÜM CEHENNEMLİKLERE SOR KORONA SORRRR!!!!İSAKLANDIKLARI YERDEN ÇIKAR VE EN ACİL BİR ŞEKİLDE CANINDAN CİĞERİNDEN BU DURUMDAN HABERDAR OLAN VE SESSİZ KALAN TÜM AİLESİNDEN SOOORRR!!!
ÇÜNKÜ SENİ ADİL OLAN YÜCE MEVLAM ALLAH GÖNDERDİ...O ZAMAN BU ZAMANDIR...

KORONA
Bana çektirenler için yalvardım Allaha kurana
Oda bana gönderdi mazlum yardımcısı KORONA
Al götür insanların katilllerini al götür küllüce toprağa
Allaha şükür sana da teşekkür duy beni ey!! korona...

Niyazi Sakar
Kayıt Tarihi : 5.4.2020 08:31:00
Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Şiiri Değerlendir
Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.
  • Cihat Şahin
    Cihat Şahin

    Allah'tan başka hiç kimse Allah'ın indindeki makamını bilemez Niyazi bey! Bir insanın gerçek bir veli mi yoksa alçak bir deni mi olduğu ancak mahşer günü belli olur. Ayrıca Corona Allah'ın sayısız askerlerinden bir askeridir ve emri sadece Rabbi olan Allah--cc-tan alır. Yani siz şekva etmek istediğiniz şahısları ve mevzuları askere değil onların gerçek amirleri ve komutanları olan Allah-cc-a arz etmelisiniz vesselam.

    Hayırlı çalışmalar.

    Cevap Yaz

TÜM YORUMLAR (1)